Przeprowadzka

Przeprowadzka

Prawie każdy z nas przeprowadza się przynajmniej raz w życiu. Podczas tego pracowitego okresu warto jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach.  
/ 17.03.2009 12:31
Przeprowadzka

Podczas przewożenia i przenoszenia rzeczy z jednego mieszkania do drugiego trudno jest uniknąć sytuacji stresujących. Można jednak sprawić, że ten czas będzie milej wspominany nie tylko przez nas, ale również przez naszych sąsiadów.

Pamiętajmy zatem, żeby:

  • zawiadomić wcześniej sąsiadów, że planujemy wyprowadzkę; będzie to na pewno pozytywnie odebrane;
  • nie hałasować i nie robić niepotrzebnie zamieszania; nie zapominajmy, że nie każdy musi słuchać naszych krzyków z okna do pracowników firmy przewozowej albo znosić muzykę włączoną na cały regulator;
  • nie planować przeprowadzki, kiedy na drogach są największe korki; duży samochód przewozowy blokujący przejazd na pewno nie będzie mile widziany; najlepiej jest przewozić rzeczy wcześnie rano albo wieczorem;
  • nie stawiać samochodu na posesji innych osób i nie blokować wejścia do bloku albo czyjegoś domu;
  • posprzątać po sobie jak skończymy przewozić rzeczy; jeśli wokół domu lub mieszkania zostały jakieś pudełka albo śmieci, należy je pozbierać i wyrzucić.

Mile widziane będzie również poczęstowanie napojami i kanapkami osób, które pomagały nam w przeprowadzce.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/21.04.2015 19:53
Firmy, które zajmują się przeprowadzkami są naprawdę błogosławieństwem. Ja również mogę polecić JAPĘ Pana Jakubowskiego. Chłopaki tam pracujący są mega sympatyczni i do tego szybko się ze wszystkim uwijają.
/26.02.2015 13:59
najlepsza to jest dobra ekipa znajomych do pomocy, a po wszystkim jeszcze lepsze wino z nimi :D
/25.02.2015 17:28
Ja nie znosze przeprowadzek, wiec z pewnoscią wybrałabym pomoc firmy przeprowadzkowej, słyszlama,że http://www.emkatrans.pl/ jest super. Mają bardzo kompleksowe usługi, nie trzeba robić praktycznie nic samemu. I takie cos mi najbardziej odpowiada ;)
POKAŻ KOMENTARZE (1)