Kameralne spotkanie z Krystyną Jandą – przyłącz się!

Mastreclass fot. Materiały prasowe
W ramach cyklu rozmów na żywo „MasterClass. Sztuka konwersacji” masz okazję spotkać się z niezwykłymi osobami. Najbliższe spotkanie z Krystyną Jandą poprowadzi Mariusz Szczygieł!
Małgorzata Germak / 11.07.2018 15:13
Mastreclass fot. Materiały prasowe

Pierwsze spotkanie z cyklu „MasterClass. Sztuka konwersacji” odbyło się 1 lutego 2018 roku. Prowadzącą była Małgorzata Domagalik. Przeprowadzała spotkania z osobowościami ze świata kultury, sztuki i biznesu. Gośćmi byli: Andrzej Seweryn, Wojciech Pszoniak, Dominika Kulczyk, Roman Polański, Jerzy Stuhr i Jerzego Bralczyk.

Od sierpnia do projektu w roli prowadzącego dołączy Mariusz Szczygieł – reporter i pisarz. Już 7 sierpnia jego pierwszym gościem będzie Krystyna Janda, aktorka i reżyserka, dyrektor artystyczna teatru Polonia.

Moi Drodzy, wybrałam sobie sposób, płaszczyznę, na której się z Wami spotykam, a spotykam się, bo mam na to ochotę, bo jest mi to potrzebne, bo jestem mniej sama, bo jest mi miło. Myślę o Was jak o rozmówcach, adresatach, przyjaciołach…
– mówi Krystyna Janda.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma od Wydawnictwa Prószyński najnowszą książkę Krystyny Jandy „Dziennik 2005—2006”.

We wrześniu odbędą się kolejne spotkania MasterClass – gościem Małgorzaty Domagalik będzie Tomasz Kot, a Mariusz Szczygieł poprowadzi spotkanie z premierem Jerzym Buzkiem.

MasterClass jest wyjątkowym projektem. Oprócz Mistrza przy stole w centrum Warszawy na 50. piętrze apartamentowca Złota 44 podczas kolacji zasiada tylko 30 osób, co zapewnia intymny charakter całego spotkania.
„Podczas każdego wieczoru tworzymy przestrzeń do inspirującej i osobistej rozmowy. Udało się to dzięki prowadzącej Małgorzacie Domagalik oraz otwartości i chęci rozmowy naszych gości” – zachęcają organizatorzy spotkań.

Bilety można nabyć na hitsalonik.pl.

Mecenasem cyklu spotkań „MasterClass. Sztuka konwersacji” jest Nespresso. Spotkania odbywają się dzięki wsparciu: Albert Riele, Remy Martin, Archidzieło Restauracji Plato, Ole!, Senses, Genesis, Flaming & Co., Prime Cut, Fat Buddha, Max Benjamin, Steinway & Sons, Stowarzyszenie im. Ludwiga van Beethovena. Za materiały wideo i foto odpowiada I like photo. Partnerem produkcji jest agencja Bloom box.

Relacja z pierwszego spotkania:Spotkanie z mistrzem Andrzejem Sewerynem. Relacja ze spotkania „MasterClass. Sztuka konwersacji”

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA