POLECAMY

7 kosmetyków, którymi wykonasz pełny makijaż. Wszystkie razem kosztują mniej niż 99 złotych!

Absolutne must-have w kosmetyczce każdej 30-latki.

Przed wami nowy cykl artykułów, w którym prezentujemy kosmetyki do makijażu dla różnych grup wiekowych czy problemów skórnych (alergie/cera trądzikowa). W każdym zestawieniu pojawi się 7 produktów: podkład/krem BB, korektor, puder, tusz do rzęs, coś do ust, produkt do policzków i kosmetyk do brwi. Czyli absolutne minimum, a jednocześnie wszystko, co potrzebne jest do wykonania pełnego makijażu. Dodamy jeszcze, że cena wszystkich kosmetyków nie przekracza 99 złotych. Na pierwszy ogień coś dla 30-latek.

To jeden z najładniejszych trendów w koloryzacji jakie widziałyśmy?

7 kosmetyków do makijażu dla 30-latek

Cera w tym wieku najczęściej pozbawiona jest większych niedoskonałości. Brakuje jej za to rozświetlenia. Jej najlepszym przyjacielem jest korektor likwidujący cienie pod oczami (nadmiar pracy i niedospanie robi swoje).

Do każdej kosmetyczki musiałyśmy też wybrać jeden produkt do konturowania - w tym wypadku postawiłyśmy na bronzer z drobinkami. Podejrzewamy, że większość 30-latek lubi podkreślać usta - zrezygnowałyśmy więc z banalnego błyszczyka i wybrałyśmy kultową szminkę Celia, która podkreśla i wydobywa naturalny kolor ust.

Sprawdź najlepsze kredki do podkreślania brwi

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)