Tommy Hilfiger Holiday 2015 - Trendy sezonu - Gwiazdka 2015

Zobaczcie najnowszą, piękną kampanię
Joanna Mroczkowska / 23.11.2015 10:21

Jak co roku, słynna amerykańska dynastia bohaterów wspólnie świętuje w równie wytwornym, co zabawnym stylu „Preppy”, który jest kwintesencją mody wg. Tommiego Hilfiger. Specjalna świąteczna kolekcja Tommy Hilfiger Holiday 2015, która zawiera propozycje dla kobiet i mężczyzn oraz elementy z linii Tommy Hilfiger Tailored – jest już dostępna w sklepach na całym świecie oraz na stronie internetowej marki.

„Wesołych Świąt życzy Rodzina Hilfigerów”

Musimy przyznać, że każda kampania marki wiąże się z emocjami, które uwielbiają Amerykanie. Klimat, w którym utrzymane są przede wszystkim świąteczne sesje zdjęciowe Tommiego Hilfigera sprawiają, że chce się by święta trwały okrągły rok.

W tegorocznej kolekcji dla kobiet znalazła się m.in. granatowa sukienka koktajlowa z wycinanym muszelkowym dekoltem, wyszywany cekinami biało-granatowy sweterek, granatowa koronkowa, ołówkowa spódnica, granatowa sukienka koktajlowa bez rękawów, z cekinowym kołnierzykiem i metaliczny, srebrny pasek. Czyli te święta spędzamy w eleganckim i ponadczasowym stylu.

Tommy Hilfiger Holiday 2015
fot. serwis prasowy Tommy Hilfiger

Święta to jeden z moich ulubionych momentów w roku. Uwielbiam mieć przy sobie rodzinę i przyjaciół, wspólnie spędzać czas w prawdziwie uroczystym stylu. W naszej specjalnej kolekcji Holiday 2015 prezentujemy świeże wydanie klasycznych, świątecznych ubrań. Unowocześniliśmy ich kroje, uszyliśmy je z wyjątkowych tkanin i zadbaliśmy o luksusowe wykończenia. Strój na każdą okazję – od rodzinnych spotkań po służbowe przyjęcia – będzie równie swobodny, co odświętnie efektowny.

- mówi sam projektant

Tommy Hilfiger 2015
fot. serwis prasowy Tommy Hilfiger

Więcej świątecznych hitów: