POLECAMY

Wyjątkowa kolekcja H&M Conscious Exclusive

Jej twarzą została Olivia Wilde
Tegoroczna kolekcja H&M Conscious Exclusive pokazuje możliwości zastosowania bardziej ekologicznych materiałów jak konopie, organiczny len i organiczna skóra w tworzeniu ubrań o bardzo indywidualnym stylu. Linia, którą w kampanii prezentuje aktorka i filantropka Olivia Wilde, będzie dostępna od 16 kwietnia w blisko 200 sklepach H&M na świecie, a także za pośrednictwem sklepu internetowego marki.

H&M Conscious Exclusive z Olivią Wilde

H&M Conscious Exclusive 2015
 
 

Bardzo podoba mi się kolekcja Conscious Exclusive at H&M, zarówno wygląd ubrań, jak i towarzysząca ich powstawaniu etyka. Taka powinna być moda: wspaniały styl, naturalnie bardziej ekologiczny.

– mówi Olivia Wilde.

H&M Conscious Exclusive 2015
 
H&M Conscious Exclusive 2015 szczególnie podkreśla uniwersalność sukienki. Model bez rękawów z organicznego lnu i jedwabiu o efektownym kształcie zdobiona jest nadrukiem ręcznie rysowanych ptaków. Prezentuje się tak wspaniale, że nikt nie powiedziałby, że pochodzi ze znanej sieciówki.

Wszystkie projekty z kolekcji H&M Conscious Exclusive są szczególne. Kurtka motocyklowa, czy smokingowa marynarka z organicznego jedwabiu z rękawami rozciętymi aż po łokcie tworzącymi teatralny efekt. Tak samo jak koktajlowa mała czarna wykonana z wyjątkowej tkaniny Tencel, cekinów i wełny pochodzących z recyklingu. Podobnie jak inna koktajlowa sukienka bez rękawów z organicznych: konopi, jedwabiu i bawełny z nadrukami inspirowanymi japońskim malarstwem.

Więcej mody z sieciówek na wiosnę i lato:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)