POLECAMY

Fryzury gwiazd - największe metamorfozy roku 2013

Kto znalazł się na liście?
Fryzury gwiazd - największe metamorfozy roku 2013 fot. ONS

Gwiazdy, jak co roku milion razy zmieniają fryzury. Tym razem wybrałam dla was największe, fryzurowe zmiany, na jakie pozwoliły sobie gwiazdy w 2013 roku. W moim rankingu znalazło się kilka z nich, a wszystkie drastycznie skróciły włosy. Czyżby nowa tendencja...?

Beyonce Knowles


Styl Beyonce śledzi cały świat, a jej bujne loki i długie włosy miały nawet swoje fanpage w portalach społecznościowych. Do momentu, gdy Beyonce na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie z krótkimi włosami. Dzień później miała już modnego boba, a kilka tygodni później czuprynę z zaplecionymi warkoczykami. Szok i niedowierzanie, że gwiazda w rzeczywistości ma krótkie włosy i nosi peruki, szybko stracił na intensywności. A my przeszliśmy nad tym do porządku dziennego. Queen B. jest piękna w każdej wersji.

Pamela Anderson


Pamela Anderson to gwiazda, która bez złotych fal, jeszcze kilka lat temu nie miałaby szans w Hollywood. Teraz seksbomba ma już swój status i może sobie pozwolić na wszystko. Niedawno w programie Elle Degeneres gwiazda zaprezentowała nową fryzurę. Szok!

Honorata "Honey" Skarbek


Polska gwiazdka, systematycznie od kilkunastu miesięcy skracała włosy. Z długich fal pozostała jedynie krótka fryzurka. Honey wygląda świetnie, ale jaki był powód jej wielkiej metamorfozy?

Jessie J


Jessie J uwielbia szokować i zaskakiwać. Na początku 2013 roku nosiła się z modną, geometryczną fryzurką. Następnie obcięła się na krótkiego jeżyka, by pod koniec roku 2013 przefarbować swoje odrobinę odrośnięte włosy z powrotem na brąz.

Jeśli i wy często zmieniacie fryzury, farbujecie włosy i stosujecie inne zabiegi, pamiętajcie o odpowiedniej pielęgnacji. Dla włosów zmęczonych stylizacją i ciągłymi zmianami polecam linię Wella Pro Series Repair.


Produkty z linii Wella Pro Series Repair pomagają naprawić oznaki zniszczenia włosów. Chronią przed przyszłymi uszkodzeniami oraz zmniejszają łamliwość włosów. Linia Wella Pro Series Repair wygładza włosy, ułatwia ich rozczesywanie oraz układanie.
Tagi: Wella
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)