POLECAMY

Jak walczyć z cellulitem

Jak wybrać dobre kosmetyki na cellulit i jak je stosować? Porad udziela kosmetyczka.
Jak walczyć z cellulitem fot. FREE

Mam problem z cellulitem. Jakie kosmetyki są skuteczne w walce z pomarańczową skórką? Jak je stosować? Renata


Powinna Pani wybierać kosmetyki antycellulitowe z algami, bluszczem, miłorzębem japońskim, skrzypem polnym, kasztanowcem, L-karnityną (np. Żel antycellulitowy Good-bye cellulite, Nivea), zieloną herbatą czy kofeiną (Serum wyszczuplające CelluRevers Elancyl).


Działają one w ten sposób, że poprawiają krążenie, usuwają nadmiar wody i zmniejszają grubość tkanki tłuszczowej. Trzeba jednak pamiętać, że warunkiem osiągnięcia sukcesu przy ich stosowaniu jest systematyczność.


Na nic wcieranie kremów od przypadku do przypadku. Należy to robić codziennie rano i wieczorem. Wtedy już po 6–8 tygodniach można się spodziewać rezultatów.


Warto wiedzieć, że obok aplikacji kremów równie ważnym elementem kuracji jest masaż. Działa drenująco, pobudza krążenie krwi i pracę komórek oraz wspomaga odprowadzanie z tkanek limfy i wody.


Masaż można robić palcami, masażerem lub szorstką rękawicą – wykonujemy go zawsze od dołu ku górze.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (21)
/rok temu
U mnei doskonałe efekty były po suplemencie cellulite od Noble Health. Dlatego teraz szczerze i Wam go polecam.
/3 lata temu
Bardzo skuteczna metoda w walce z cellulitem jest Alidya. Ja stosuję i na mnie działa, ale wiadomo każdy ma inny organizm i inaczej u każdego się przyjmuje ten preparat. W skutecznej walce z cellulitem chodzę także na masaż antycellulitowy do Centrum Amaryllis w Bytomiu na Chrzanowskiego, zresztą byłam tam na wielu zabiegach i jestem zachwycona. Rewelacyjne podejście i pełen profesjonalizm.
/4 lata temu
Dobry pomysł! Ja to na razie robię sobie małą przerwę, ale nie taką żeby przytyć to co zrzuciłam :))
POKAŻ KOMENTARZE (18)