Witamina F, czyli nieoceniony składnik kosmetyków przeciwzmarszczkowych dla skóry dojrzałej [podcast]

Zastanawiałaś się kiedyś, czym jest witamina F i jak wpływa na nasz organizm? Okazuje się, że działa nie tylko na to, jak się czujemy, ale też jak wyglądamy. Ma bowiem zbawienny wpływ na naszą skórę, w szczególności na skórę dojrzałą. Obejrzyj nasze wideo i poznaj więcej jej sekretów.
26.03.2024 12:42

Witamina F - dlaczego warto się nią zainteresować?

Witamina F, a właściwie Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe, to odkrycie w kosmetologii ubiegłego roku. Nic więc dziwnego, że jest coraz popularniejszym obiektem zainteresowania osób, które uwielbiają troszczyć się o swoje zdrowie... i o swoją skórę.

Dziennikarka uwielbiająca tematykę beauty, Kasandra Zawal, przeprowadziła ostatnio rozmowę na temat tego nieocenionego składnika wykorzystywanego w produktach pielęgnacyjnych (szczególnie tych o działaniu przeciwzmarszczkowym). Jej gościnią była Sylwia Bogdan, mgr chemii i autorka poczytnego bloga „Chemia Zdrowa”. Ekspertka rozwiała wszystkie wszystkie wątpliwości na temat witaminy F. 

Kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 pełnią wiele funkcji w naszym organizmie, zaczynając od funkcji odpornościowej, poprzez wspieranie układu nerwowego, wspieranie naszego serca czy płodności, aż po procesy starzenia się skóry - zaznaczyła Sylwia Bogdan. 

Witamina F, czyli sposób na zmarszczki

Dowiedz się, gdzie kupić wysokiej jakości maść pielęgnacyjna Alantandermoline z witaminą F i ile ona kosztuje. Poznaj sekret, z czym warto ją łączyć, aby w pełni wykorzystać jej przeciwzmarszczkowy potencjał, a także jak ją stosować, żeby szybko dostrzec efekty. 

W podcaście poruszono jednak nie tylko tematy dotyczące codziennej rutyny pielęgnacyjnej, ale również tego, w jaki sposób Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe działają na nasz organizm od środka. Na co więc warto zwrócić uwagę, komponując naszą dietę, a także jakie sygnały mogą wskazywać na niedobory witaminy F? Które składniki powinny towarzyszyć nam na co dzień? Uchylamy rąbka tajemnicy - Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe to nie tylko oleje.
 
Tego wszystkiego (i wielu innych rzeczy) dowiesz się z naszego podcastu. Przyjemnego słuchania!

 

Materiał promocyjny marki ZF Unia S.P.