POLECAMY

Centrum Dermatologii i Kosmetyki Estetycznej WellDerm - Wrocław

Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm we Wrocławiu to gabinet medyczny zapewniający terapię chorób dermatologicznych i zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej.
Centrum Dermatologii i Kosmetyki Estetycznej WellDerm - Wrocław
Centrum specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry, modelowaniu sylwetki, nowoczesnej terapii trądziku i leczeniu łysienia. Medyczną ofertę WellDerm uzupełniają profesjonalne usługi kosmetyczne o działaniu leczniczym, pielęgnującym i upiększającym.

Dewizą WellDerm jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, uwzględniające jego wyjątkowe potrzeby i życzenia. Wszystkie zabiegi wykonywane są po konsultacji i pod ścisłą kontrolą lekarza dermatologa.

Pomysłodawczynią i założycielką WellDerm jest dr Agnieszka Bliżanowska, która problemami dermatologii estetycznej zajmuje się od 2001 roku i jest członkinią Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Ponadto o komfort każdego pacjenta dba zespół doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy i specjalistów, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość. 

WellDerm korzysta z nowoczesnego sprzętu i najnowszej technologii. Posiada certyfikaty na wszystkie wykonywane zabiegi i stosowane preparaty (certyfikaty FDA).

Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm
ul. Inowrocławska 21/2
53-635 Wrocław
Rejestracja telefoniczna:  (071) 780 66 26
rejestracja@wellderm.pl
www.wellderm.plSKOMENTUJ
KOMENTARZE (23)
/3 lata temu
Wellderm ma rzeczywiscie wyjatkowe podejscie do klientek. Zycze sobie zeby w kazdym gabinecie tak bylo. Na Pięknej jak wychodze z gabinetu to zanim wsiade do samochodu czuje sie jak krolowa ;)
/4 lata temu
Fakt faktem, że chyba najwazniejszym czynnikiem przekonującym klientajest to jak zostanie potraktowany od wejścia. Czy zajmą się nim i wszystko wytłumaczą czy po prostu zaczną go kroić. Możecie potwierdzić same, że w Welldermie na szcxescie jest zawsze ta pierwsza opcja
/4 lata temu
ja ostatnio w welldermie ale w warszawie robilam sobie kwasy hialuronowe. na ul. Pięknej sie mieszcza he he ;)
POKAŻ KOMENTARZE (20)