Perfumy wiosna 2018 - najładniejsze zapachy, nowości

Wybrałyśmy najładniejsze perfumy na nadchodzący sezon.
Karolina Kalinowska / 19.01.2018 05:00

Rok 2018 będzie pachniał zmysłowymi i kobiecymi akordami. W nowościach wyraźnie widać dominację kwiatowo-szyprowe kompozycje, które urzekają od pierwszej chwili. Od tych zapachów nie można się uwolnić!

Jaki makijaż, fryzury i paznokcie będą modne w sezonie wiosna-lato 2018?

Najmodniejsze zapachy na wiosnę 2018

Naszym zdaniem największym perfumeryjnym hitem tego roku będzie Black Opium Pure Illusion od  Yves Saint Laurent. To kolejna orientalno-waniliowa kompozycja  z kolekcji Black Opium. Zapach jest oparty na głębokich nutach orientu, które współgrają z ciepłem i słodyczą wanilii.

Na uwagę zasługuje również jubileuszowa edycja kultowego zapachu od Marca Jacobsa. Mowa oczywiście o Daisy, która obchodzi swoje 10. urodziny. Limitowana edycja ma bogato zdobiony flakon, który jest hołdem dla tego eleganckiego, młodzieńczego i pełnego życia zapachu.

Pamiętajcie, że wybór odpowiedniego zapachu jest czasochłonny. Nie sugerujcie się opiniami koleżanek i popularnością danej wody perfumowanej. Pewnie żadna z was nie chce pachnieć jak większość kobiet na ulicy. Dlatego nasze zestawienie potraktujcie jako wskazówkę. Może uda się wam wybrać do perfumerii, gdzie można znaleźć niszowe i mało popularne perfumy. Być może właśnie tam znajdziecie zapach, który zostanie z wami na lata.

Więcej kosmetycznych hitów:

Tuszują cienie i dodają skórze blasku! 9 najlepszych korektorów pod oczy Jakie paznokcie hybrydowe będą modne? Znamy 6 najważniejszych trendów 2018 roku Chcecie mieć modny manicure? Te trendy ZAWSZE będą na czasie!