Modny makijaż wiosna 2018 fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Trendy wiosna-lato 2018 - fryzury, makijaż, paznokcie, kosmetyki

Tutaj znajdziecie wszystko o najważniejszych trendach!
Karolina Kalinowska / 23.04.2018 11:37
Modny makijaż wiosna 2018 fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Sezon wiosna-lato 2018 zbliża się do nas wielkimi krokami. W związku z tym przygotowałyśmy dla was zestawienie najważniejszych trendów. Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje dotyczące modnego makijażu, fryzur i paznokci.

Polskie marki kosmetyczne, którym wróżymy sukces w 2018 roku!

Urodowe trendy na sezon wiosna-lato 2018

Makijażowe trendy to jedynie odświeżenie obowiązujących tendencji. Wiosną i latem nadal króluje metaliczny połysk i brokat, który tym razem nosimy na całej twarzy. Jednak pamiętajcie, że świetlisty makijaż wygląda dobrze jedynie na gładkiej i zadbanej skórze. To oczywiście spore utrudnienie, ale również motywacja, aby poświęcić więcej czasu na pielęgnację.

Manicure na wiosnę i lato 2018 to zupełne przeciwieństwo obecnych trendów. Odchodzimy od klasycznej czerwieni i modnych każdą wiosną pasteli. Zwracamy się za to ku bardziej szlachetnym kolorom. Największym hitem jest manekin manicure - paznokcie w kolorze ciała wyglądają elegancko i gustownie.

Fryzjerskie trendy to temat, który interesuje wiele kobiet. Jeżeli liczyłyście na zaskoczenia to musimy was rozczarować. Nadal modne będą grzywki oraz wszelkiego rodzaju sploty i warkocze. Jeśli chodzi o trendy w koloryzacji to królują naturalne i świetliste blondy oraz chłodne brązy.

Modne fryzury, paznokcie i makijaż na sezon wiosna-lato 2018: