Odżywka Sally Hansen - wzmocni płytki osłabione malowaniem i zmywaniem lakieru, hybrydą, detergentami.

Sprawdzona odżywka to niezawodny sposób, by wzmocnić słabe kruszące, rozdwajajace się paznokcie i przyspieszyć ich wzrost.
Joanna Futkowska / 04.10.2018 21:23

Masz problem z paznokciami? Rozdwajają się, kruszą, zbyt wolno rosną? Z tymi wszystkimi problemami pomogą ci się uporać odżywki Sally Hansen. Wybrałyśmy 7 najpopularniejszych odżywek Sally Hansen, które zwalczą każdy problem z paznokciami. 

Odżywki do paznokci - wybierz idealną dla siebie

 Odżywki Sally Hansen – jak działają?

W drogeriach jest ich wiele, więc bez kłopotu dobierzesz właściwą dla siebie. Na opakowaniu znajdziesz informację z jakim problemem pomoże się uporać odżywka. Chcesz od razu wybrać właściwą dla siebie? Zajrzyj do naszej galerii!

 

Co działa w odżywkach?  

  • Te z kompleksem witaminowym pomogą paznokciom łamliwym i rozdwajającym się. Dodana do nich formuła regenerująca wzmocni uszkodzone płytki.
  • Strukturę płytek poprawią i odbudują odżywki zawierające keratynę (budulec paznokci i włosów), a ich wzrost przyspieszą białka sojowe, kolagen i witaminy.
  • Trwałą, wzmacniającą, wygładzającą powłokę stworzą na nich preparaty z minerałami morskimi i kompleksem proteinowym.

Jak nakładać odżywki Sally Hansen?

Przed użyciem trzeba przeczytać instrukcję. To ważne! Wprawdzie większość odżywek Sally Hansen można stosować jako lakier bezbarwny, albo bazę ochronną pod kolorowy lakier i nie potrzeba ich zmywać. Jednak są i takie, które nakłada się tylko na noc, a rano zmywa (np. Gel Rehab).   

Więcej na temat paznokci
8 najmodniejszych stylizacji paznokci na jesień 2018. Pokochasz je od pierwszego wejrzenia!
Banalny zabieg, ale czy wykonujesz go dobrze? Czym skracać paznokcie?

Redakcja poleca

REKLAMA