manicure Hailey Bieber glazed donut nails fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Lśniący manicure w stylu Hailey Bieber to jeden z najgorętszych trendów na lato 2022. Jak osiągnąć taki efekt?

Manicure, który miała Hailey Bieber na tegorocznej, majowej Met Gali podbija TikToka i Instagram. Dziewczyny na całym świecie oszalały na punkcie połyskujących paznokci modelki i teraz masowo odtwarzają je u siebie. Jak wygląda i jak uzyskać taki efekt?
/ 30.07.2022 05:03
manicure Hailey Bieber glazed donut nails fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Pożegnaj się z mani w jaskrawych i ekstrawaganckich kolorach. Teraz na pierwszym planie są minimalistyczne, mleczne paznokcie z błyszczącym wykończeniem, wylansowane przez Hailey Bieber. Wszystkie wiemy, że modelka ma obsesję na punkcie połysku. Ostatnio, wraz z premierą własnej marki do pielęgnacji Rhode, lansowała trend #glazedskin, którego celem było osiągnięcie miękkiej, niesamowicie lśniącej i szklistej cery, niczym lukrowany pączek z Ameryki. Teraz ten błysk przeniosła na paznokcie.

Hailey po raz pierwszy zaprezentowała taki manicure na tegorocznej, majowej Met Gali. Jest muzą milionów dziewczyn na całym świecie (zarówno w kwestii stylu, jak i pielęgnacji) nic więc dziwnego, że wzięły jej cały look pod lupę. W ten sposób wychwyciły lśniące paznokcie i tak trend wystartował. #glazeddonutnails to oficjalnie manicure każdej it-girl na lato 2022. Zachwyciła się nim nawet Vanessa Hudgens i Sydney Sweeney. 

Naturalny i szybki trik na usunięcie akryli z Tiktoka - nawilży twoje paznokcie, zamiast je uszkodzić

@zolaganzorigt

 

♬ original sound - Zola

Jak zrobić manicure w stylu Hailey Bieber #glazeddonutnails?

Za lśniącym manicure Hailey stoi mieszkająca w Los Angeles, znana stylistka paznokci — Zola Ganzorigt. Na swoim TikTokowym koncie opublikowała krótki samouczek, jak dokładnie odtworzyć taki subtelny, perłowy wygląd oraz zdradziła, jakich użyła produktów.

Pierwszym krokiem jest nałożenie żelowej bazy OPI Stay Strong, później nałożenie jednej warstwy Funny Bunny OPI — białego odcienia, a następnie pomalowanie jedną warstwą topu OPI Stay Shiny Top Coat. Na sam koniec stylistka nakłada lśniący puder z efektem chromu OPI Tin Man Can i ponownie maluje topem. I gotowe!

Czytaj także:
Jak utwardzić paznokcie, żeby się nie łamały? 
Ten trik z TikToka zapewnia idealny francuski manicure w kilka sekund!! Zawsze się udaje