POLECAMY

Polecamy Warsztaty Stylizacji Fashion Project

Weź udział w projekcie!
Polecamy Warsztaty Stylizacji Fashion Project fot. serwis prasowy

Z okazji okrągłej, 10. rocznicy warsztatów stylizacji, Fashion Project  zaprosił  do udziału redaktora mody kultowego, brytyjskiego POP MAGAZINE. Gość specjalny przyleci z Londynu, by podczas zajęć przy wspólnie tworzonej sesji mody w dniach 29 listopada – 1 grudnia, pokazać uczestnikom międzynarodowe spojrzenie na stylizację oraz pracę  z perspektywy pisma na rynku zagranicznym. Konfrontację polskich stylistów z brytyjskim gościem na planie sesji zdjęciowej poprzedzi prezentacja na temat „Fashion Styling.”

Projekt ma na celu zainspirowanie młodych stylistów i otwarcie możliwości na  przyszłą współpracę z ciekawymi oraz ambitnymi zagranicznymi magazynami o modzie.  Efekty wspólnej pracy zostaną pokazane w relacji fotograficznej po zakończeniu warsztatów.

Warsztaty stylizacji Fashion Project skierowane są do przyszłych stylistów mody oraz  stylistów, którzy chcą poszerzyć horyzonty o nowe tematy, wykłady, ćwiczenia i część warsztatową,  pragnących pracować w magazynach modowych, przy produkcjach telewizyjnych, reklamach, czy jako osoby zajmujące się visual merchandisingiem dla marek modowych.

W programie wykłady i ćwiczenia praktyczne, sesja fotograficzna, budowanie moodboardów, analizy trendów, oraz gość specjalny.  Podczas warsztatów kursanci będą samodzielnie przygotowywać profesjonalną sesję mody z udziałem fryzjerów, make-up artists i modelek.

Do dyspozycji uczestnicy  będą mieli najnowsze kolekcje młodych projektantów, sprzedających swoje ubrania na największej platformie z polską modą Showrooom.pl. Modne obuwie zapewni marka Fun in Design/Showroom.pl.

Wraz z Aleksandrą Janiec, założycielką nowego magazynu MOODBRD, który już za chwilę pojawi się na rynku, stworzony zostanie projekt, którego najciekawsze efekty pojawią się na łamach pierwszego numeru pisma!

Na sesji zdjęciowej, stylizację fryzur wykona marka Kevin Murphy, a makijaż Biar Beauty Group. Uczestnicy warsztatów będą pracować przez trzy dni pod okiem specjalistów, mających bardzo duże doświadczenie na rynku mody w Polsce i za granicą. Na zakończenie uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia warsztatów, a jeden z nich będzie mieć szansę sprawdzić się na stażu w Dziale Mody serwisu RO Style&Life.


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)