Koloryzacja Air Touch: największy trend ostatnich miesięcy. Na czym polega?

koloryzacja Air Touch - na czym polega, efekty, cena fot. Adobe Stock, Dusko
Koloryzacja Air Touch zdobywa coraz większe grono fanek. Zapewnia naturalny, wielowymiarowy i bardzo elegancki efekt, który utrzymuje się kilka miesięcy. Przeczytaj, na czym polega koloryzacja Air Touch, ile kosztuje, na jakich włosach będzie wyglądała najlepiej i czy można wykonać ją samodzielnie w domu.
/ 14.03.2023 05:10
koloryzacja Air Touch - na czym polega, efekty, cena fot. Adobe Stock, Dusko

Ombre, sombre, flamboyage, balayage, twilighting — istnieje wiele technik farbowania, dzięki którym możemy osiągnąć wspaniałą, wymarzoną fryzurę. Ostatnio świat usłyszał o kolejnej — Air Touch. Innowacyjna koloryzacja zapewnia naturalny świetlisty efekt i jest idealną opcją dla wszystkich, które chcą tchnąć życie w swoje włosy, ale nie mają ochoty na spektakularne metamorfozy. Metoda idealnie sprawdzi się na cieńszych, matowych, pozbawionych objętości włosach — wielowymiarowe pasemka optycznie je zagęszczą.

Spis treści:

  1. Na czym polega koloryzacja Air Touch?
  2. Jak długo utrzymują się efekty? 
  3. Ile kosztuje koloryzacja Air Touch?

Na czym polega koloryzacja Air Touch?

Koloryzacja Air Touch w dosłownym tłumaczeniu to „dotyk powietrza”. To innowacyjna, zaawansowana, wieloetapowa metoda koloryzacji, którą może wykonać tylko doświadczony, przeszkolony fryzjer. Nie można jej zrobić samodzielnie w domu. Zabieg jest bardzo czasochłochonny, dlatego na wizytę najlepiej zarezerwować  kilka godzin. 

W koloryzacji Air Touch farbuje się nie więcej, niż 50% całej objętości włosów, a refleksy muszą perfekcyjnie stapiać się z naturalnym kolorem. Mają wyglądać jak muśnięte słońcem. Dzięki temu, że nie farbuje się tutaj pasm od nasady, odrost jest niewidoczny — nie ma linii, oddzielającej włosy naturalne od farbowanych.

Koloryzacja Air Touch najlepiej sprawdzi się na naturalnych włosach — dobrze będzie wyglądała zarówno na ciemnych, jak i na jasnych włosach.

Modne kolory włosów 2023: 8 najgorętszych trendów w koloryzacji, które warto wypróbować

Koloryzacja Air Touch — krok po kroku

Na początku dzieli się włosy na niewielkie pasma, następnie każdy z nich przedmuchuje suszarką. Zimny nawiew sprawia, że część kosmetyków z nich „wylatuje”. Mocniejsze włosy, które pozostały w dłoni, farbowane są na wybrane wcześniej odcienie.

 

Koloryzacja Air Touch - jak długo utrzymują się efekty?

Pięknymi efektami koloryzacji Ait Touch możemy cieszyć się przez długi czas - utrzymują się od kilku miesięcy do nawet roku

Ile kosztuje koloryzacja Air Touch?

Koloryzacja Air Touch wymaga precyzji i zajmuje więcej czasu niż inne dostępne metody. Z tego powodu cena usługi jest znacznie wyższa — może kosztować nawet 1000 zł. Wszystko zależy od salonu (renomy oraz lokalizacji), od użytych kosmetyków, a także od grubości i długości włosów.

Biorąc jednak pod uwagę, że efekty koloryzacji Air Touch utrzymują się znacznie dłużej i nie wymaga częstych wizyt w salonie fryzjerskim, w ogólnym rozrachunku może być bardziej przyjazna dla naszego portfela.

Czytaj także:
Balejaż blond: jak go zrobić i komu pasuje?
Botoks na włosy: jak wygląda zabieg i jakie daje efekty?

Redakcja poleca

REKLAMA