Najwrażliwsza psia dusza w schronisku. Kwintusia jest zlękniona i zapomniana

Adopcja psa - zlękniona i zapomniana Kwinta. To najwrażliwsza psia dusza w schronisku fot. Facebook.com, Celestyniaki - Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie
Kwinta to przepiękna i bardzo smutna suczka, która czeka na kogoś, kto ją pokocha. To bowiem najwrażliwsza psia dusza w całym schronisku. Musimy zrobić wszystko, aby jej serduszko nie rozpadło się na milion kawałków. Zobacz, jak możesz jej pomóc.
/ 25.04.2024 12:29
Adopcja psa - zlękniona i zapomniana Kwinta. To najwrażliwsza psia dusza w schronisku fot. Facebook.com, Celestyniaki - Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie

Schronisko to najgorsze miejsce, w którym może znaleźć się pies – oczywiście poza tułaczką na ulicy. Wszyscy wiemy, że miejsce czworonoga jest w domu, a nie za azylowymi kratami. Zwłaszcza jeśli psiak jest tak wrażliwy jak ta urocza sunia. Kwintusia to najwrażliwsza psia dusza spośród Celestyniaków. Musimy zrobić wszystko, aby dłużej nie męczyła się w schronisku.

Kwintusia to najwrażliwsza psia dusza w schronisku

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie opublikowało na swoim facebookowym koncie post, który od razu zwrócił naszą uwagę. A przede wszystkim zrobiły to smutne oczy tej biednej psiny. Kwintusia to bowiem bardzo wrażliwa sunia, która boi się przebywać w schronisku.

Najwrażliwsza psia dusza w schronisku. Kochana grubaska. Schowana w kąt, zapomniana i niechciana – pisze schronisko.

Ta psinka jest najkochańsza na świecie, łagodna, przytulaśna. Odda całe swoje serce osobie, która zechce zapewnić jej dach nad głową i opiekę. Byle tylko nie musiała dłużej przebywać za kratami.

Błagamy o wyciągnięcie jej z tej budy – dodaje schronisko.

Tylko zobacz, jaka to piękna sunia.

Adopcja psa - zlękniona i zapomniana Kwinta

Kwinta jest ułożonym pieskiem, który nie będzie sprawiał problemów swojemu nowemu opiekunowi. A może dać mu ogrom miłości i radości. Jeżeli tylko zaufa człowiekowi, będzie mu bezgranicznie oddana.

Jeśli marzysz o takiej psiej przyjaciółce i chciałbyś przygarnąć ją pod swój dach, wypełnij ankietę przedadopcyjną na profilu Celestyniaki – Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie na Facebooku. A jeżeli nie jesteś w stanie zapewnić jej opieki, nadal możesz jej pomóc. Wystarczy, że udostępnisz wpis na jej temat, aby dotarł do właśnie tej osoby, która pokocha ją bezgranicznie.

- Pilnie potrzebny kochający człowiek dla psinki.
- Udostępniam smutnego owczarka – piszą komentujący.

My też podajemy informację dalej i mocno trzymamy kciuki za Kwintę. Mamy nadzieję, że szybko znajdzie upragniony dom i dłużej nie będzie musiała cierpieć w schronisku.

Źródło: Facebook.com, Celestyniaki - Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie

Czytaj także:
Fokusik walczy o przeżycie w schronisku. Z dnia na dzień jest z nim coraz gorzej
Leonek cudem przetrwał zimę. Jest przestraszony i bardzo nieufny, ale trudno mu się dziwić
Maleństwo w opłakanym stanie znalezione na ulicy. Musimy mu pomóc uwierzyć w człowieka

Redakcja poleca

REKLAMA