Ćwiczenia na boczki z Tiffany - jak ćwiczyć

Na punkcie tej trenerki oszalała co druga Polka! Zobacz, jaki zestaw ćwiczeń do walki z boczkami przygotowała Tiffany Rothe.
Agata Bernaciak / 26.03.2014 06:13

Dlaczego warto wykonywać ćwiczenia na boczki z Tiffany?

Przede wszystkim dlatego, ponieważ naprawdę dają efekty! Trenerka podczas 10-minutowego treningu pokazuje, jak prawidłowo ćwiczyć te partie brzucha, które niemal każdej kobiecie spędzają sen z powiek. Dzięki wykonywaniu skłonów, skrętów i utrzymaniu odpowiedniego tempa, w ciągu kilku tygodni jesteś w stanie wyrzeźbić mięśnie brzucha i pozbyć się fałdek!

Kim jest Tiffany Rothe?

Tiffany Rothe jest trenerką fitness, która od ponad 20 lat zgłębia swoją wiedzę na temat innowacyjnych treningów dających spektakularne efekty. Jej programy treningowe nie są długie (trwają ok. 10-15 minut), ale mogą być powtarzane w dowolnych kombinacjach.

Tiffany Rothe Workouts charakteryzują niezwykłe połączenia najróżniejszych technik fitnessowych - od elementów różnych tańców świata (które uprawiała przez ponad 14 lat!), po spinning czy tradycyjne ćwiczenia siłowe. Właśnie dzięki temu pomieszaniu treningi są ciekawe, nie nudzą się i angażują do pracy wszystkie partie mięśni.

Jak sprawić, by brzuch stał się płaski?

Tiffany Rothe Workouts
Tiffany Rothe Workouts