Jakie efekty przynosi aerobiczna 6 Weidera? Będziesz zaskoczona, że da się to osiągnąć!

6 Weidera to jeden z najskuteczniejszych planów treningowych dedykowanych mięśniom brzucha. Zobacz, jakie efekty przynosi wykonywanie 6 Weidera w ciągu zaledwie kilku tygodni!
Karolina Kalinowska / 4 miesiące temu
Jakie efekty przynosi aerobiczna 6 Weidera? Będziesz zaskoczona, że da się to osiągnąć! fot. Fotolia

6 Weidera to kombinacja 6 ćwiczeń, które wzmacniają i rzeźbią wszystkie grupy mięśni brzucha. Dzięki nim uzyskasz idealnie płaski brzuch! Aby jednak plany przerodzić w czyny, zaplanuj swoje treningi na każdy dzień. Nie możesz żadnego z nich pominąć! Podstawą treningu aerobicznej 6 Weidera jest systematyczność i dokładność.

Jakie efekty daje 6 Weidera?

Najbardziej widocznym efektem aerobicznej szóstki Weidera jest zmniejszenie obwodów brzucha (zarówno w linii talii, jak i na wysokości pępka). W ciągu 42 dni treningowych możesz stracić nawet do 7-8 cm! Ten profesjonalnie opracowany trening znakomicie kształtuje też wszystkie mięśnie brzucha. Podsumowując zatem największą jego zaletą jest jednoczesne spalanie tłuszczu i budowanie masy mięśniowej.

Kolejnymi zaletami wykonywania A6W jest przyzwyczajenie organizmu do wysiłku fizycznego, poprawa kondycji fizycznej, dotlenienie organizmu i jednoczesny trening samodyscypliny. Aerobiczna 6 Weidera to doskonały wstęp do aktywności fizycznej w szerszym tego słowa znaczeniu! Jeśli zatem zależy ci na utracie zbędnych kilogramów, wykorzystaj ten moment również na marsze i marszobiegi. Gwarantujemy, że efekty przerosną twoje oczekiwania!

Jak osiągnąć najlepsze efekty wykonując 6 Weidera?

Najważniejszym aspektem jest to, że ćwiczenia powinny być wykonywane systematycznie (codziennie!), bez robienia dłuższych niż 30 sekund przerw  na rozluźnienie mięśni brzucha. W chwili, gdy napięcie mięśni osiąga maksimum, zatrzymaj się i przytrzymaj spięcie przez kilka sekund.

Ćwiczenia 6 Weidera wykonuj powoli i dokładnie, świadomie angażując do pracy wszystkie partie mięśni brzucha. Warto skupić się na prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń, ponieważ tylko w ten sposób uzyskasz upragnione rezultaty.

Jak robić 6 Weidera?

Zobacz film, na którym trenerka pokazuje instrukcję, jak ćwiczyć! To zdecydowanie lepsze, niż czytać opis wykonywania A6W.

 

Polecamy:
Ile kalorii można spalić wykonując brzuszki? Poznaj całą prawdę na ten temat!
Mimo ćwiczeń twój brzuch nie jest płaski? Przyczyną może być zdrowa dieta!

Chcesz pozbyć się boczków? Ten trening sprawi, że znikną raz na zawsze!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/6 miesięcy temu
Dieta znaleziona w internecie bez konsultacji ze specjalistą może wyrządzić Tobie i Twojemu organizmowi wiele szkód. Brak odpowiedniego doboru ilości kcal, makroelementów lub źle dobranych suplementów może skutkować wielką tragedią. Polecam udać się do profesjonalnego specjalisty i zacząć swoją przygodę od podstaw. Udaj się do Igora z igortreneronline.pl! Jest najlepszy w swoim fachu! Nigdy w życiu nie czułam się tak lekko i zdrowo. Igor nauczył mnie zdrowego trybu życia, zmienił moje myślenie oraz zmotywował mnie do daleszego działania :) Jestem pod wielkim wrażeniem jak dużo pomógł mi zmienić w moim życiu! Jeśli mi nie wierzysz, musisz przekonać się osobiście o działaniu jego diet i treningów - igortreneronline.pl Dołącz do mnie i zgarnij 10 000 złotych, ciesząc się zdrową i wymarzoną sylwetką! :)
/rok temu
A ja bez ćwiczeń schudłam już 6KG w ciągu miesiąca dzięki hipnozie na odchudzanie :) To działa :)
/rok temu
najważniejsze jest aby dobrze rozłozyć wysiłek i kalorie tak aby najwięcej ćwiczyc wtedy kiedy palimy tłuszcz a nie cukier. W książce Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii jest to ładnie opisane. Wiem po sobie , ze jak się chce to można zrobić ładną formę.