Jak rozluźnić ciało po całym dniu opieki nad dzieckiem? Zobacz!

Trenerka personalna Justyna Podobińska pokazuje, w jaki sposób rozluźnić pospinane mięśnie, które najmocniej pracują podczas wykonywania obowiązków związanych z pielęgnacją i opieką nad dzieckiem.
Agata Bernaciak / 10 miesięcy temu

Od jakiegoś czasu czujesz nieustanny ból szyi, pleców i pośladków? Prawdopodobnie potrzebujesz porządnego rozciągania. Niestety takie dolegliwości pojawiają się podczas nieumiejętnej opieki nad dzieckiem (zobacz najczęstsze błędy popełniane przez mamy), a także mogą być spowodowane ciągłym noszeniem malucha na rękach.

Pamiętaj, że w natłoku codziennych obowiązków powinnaś znaleźć również i dla siebie czas - już 20 minut może całkowicie odmienić twoje samopoczucie. I nie miej wyrzutów sumienia. Tu chodzi o przecież o zdrowie!

Jak rozluźnić ciało po całym dniu opieki nad dzieckiem? Podpowiadamy!

Jeśli jesteś ciekawa, jak przeprowadzić trening rozluźniający spięte po całym dniu ciało, koniecznie obejrzyj nasze wideo. W materiale Justyna Podobińska prezentuje kilka propozycji ćwiczeń, które przyniosą ci ulgę i sprawią, że rano obudzisz się znacznie bardziej wypoczęta. Do dzieła!

Więcej informacji o Justynie znajdziecie na jej profilu na Instagramie: instagram.com/just_fit_mom

Polecamy!

Jak trenować razem z dzieckiem? Zobacz najlepsze propozycje ćwiczeń!

Poznaj 4 najczęstsze błędy w opiece nad dzieckiem, które powodują ból pleców!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10 miesięcy temu
Jak dla mnie to najlepiej połączyć ruch z dobrą zabawą. Przed ślubem wykupiliśmy kurs na pierwszy taniec małżeński w Centrum Tańca Szczepan w Gdyni. I tak się zaczęło haha bo wkręciliśmy się totalnie ;) Pół roku temu urodził się nasz synek a mi bardzo brakuje zajęć. Zaangażowałam babcię i zabieram męża na zajęcia z okazji walentynek. Ale będzie miał niespodziankę ;D