Adidas x Stella McCartney - lookbook kolekcji jesień-zima 2015/2016

Z okazji 10. rocznicy współpracy brytyjska projektanta przygotowała coś niezwykłego!
Agata Bernaciak / 27.10.2015 05:28

O kolekcji adidas x Stelli McCartney

Już od ponad 10 lat Stella McCartney i adidas wspólnie tworzą kolekcje sportowe, które pokochały miłośniczki mody na całym świecie. Tegoroczna kolekcja została podzielona na kategorie: Running, Studio oraz Yoga.

Kolekcja jesień-zima 2015 to połączenie ciepłych odcieni ciemnego wina, ognistego pomarańczowego, głębokiej zieleni czy musztardowej żółci z przygaszoną fuksją i błękitem.

Widziałyśmy ją na własne oczy i potwierdzamy, że jest cudowna!


 

Kochamy nowe buty od @stellamccartney dla @adidas_pl #adidas #stellamccartney #pressday #new #shoes #buty #polkipl #wpracy

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Polki.pl (@polkipl)


W sezonie jesienno-zimowym pojawia się również kolekcja Climaheat, która dzięki zastosowaniu mieszanki włókien umożliwia kontrolę ciepłoty ciała oraz zapewnia komfort podczas najchłodniejszych dni.

Odsłona Studio i Yoga to propozycja dla wszystkich fanek jogi, tańca czy treningów na siłowni.  Niewidoczne wsparcie wbudowane w topy oraz kombinezon zapewnia stabilność każdej pozycji przy jednoczesnym zachowaniu pełnej swobody ruchów.

Sezon po sezonie staramy się tworzyć coraz lepsze projekty, będące połączeniem zaawansowanych technologii i mody. Naszym celem jest, aby noszące je kobiety czuły się i wyglądały niesamowicie.

- mówi o najnowszej kolekcji Stella McCartney.


Dowiedz się więcej: