Halloweenowy manicure

A może w tym roku zamiast przebierać się na Halloween, namalujesz na paznokciach przerażający wzór? Zobacz przykłady halloweenowego manicure!

Lubisz Halloween, ale nie masz ochoty lub możliwości, aby się przebrać? Postaw na intrygujący halloweenowy manicure. Czasem mniej znaczy więcej, a ciekawy wzorek ozdabiający twoje paznokcie, może znaczyć więcej niż najbardziej wymyślny kostium.

Zasada halloweenowego manicure jest bardzo prosta. Wybierz lakier w kolorze, który będzie ci służył za bazę. Polecamy typowe dla Halloween barwy - czerń, czerwień i zgniłą zieleń. Następnie posłuż się cienkim pędzelkiem. Zanurz go w białym lakierze od french manicure lub zwykłym czarnym lakierze i namaluj pożądany wzór.

Poniżej znajdziecie kilka pomysłów na Halloweenowy manicure:

1. Trupie czaszki. Na białych paznokciach, czarnym lakierem namaluj wzór czaszki.

fot. sylandsam.com

2. Pajęczyna. Na czarnych paznokciach namaluj pajęczą sieć.

fot. thatleanne.blogspot.com

3. Krwiste paznokcie jak z pokazu Prabal Gurung to hit sezonu. Wiśniowy lakier na beżowej bazie wygląda jak zastygła krew!

fot. xameliax.tumblr.com
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
Witaj, cyrkoni się nie zaiapta bo są za grubeja daję kropelkę nabłyszczacza, na to lokuje cyrkonię, 10sekund w lampie i nabłyszczacz na całość, i na minute do lampy, ale mozesz tez dawac kropelke kleju a potem nablyszczacz, jednak ja kleju nie polecam gdyz jak na nablyszczacz kleisz to dopf3ki reka jest poza lampą to mozesz zmieniac polozenie cyrkoni