POLECAMY

Manicure kombinowany to najnowszy trend w pielęgnacji paznokci

Wiecie na czym polega? My jesteśmy zaskoczone...
Manicure kombinowany to najnowszy trend w pielęgnacji paznokci fot. FREE

Do tej pory trendy zmieniały się głównie w makijażu, fryzurach czy zdobieniu paznokci. Teraz pojawiają się także w pielęgnacji. Weźmy np. niedawny szał na multimasking czy zmywanie makijażu olejami (oba trendy zaczerpnięte są od Azjatek). Tym razem mamy coś co szturmem podbija Instagram. Chodzi o trend w pielęgnacji paznokci, a mianowicie o manicure kombinowany. Co co w nim chodzi?

Manicure kombinowany polega przede wszystkim na bardzo dokładnym wycięciu skórek. Ma to wyglądać tak, jakby pomalowana płytka paznokcia aż "wychodziła" spod skóry. Po drugie malujemy lakierem dokładnie całą powierzchnię paznokcia nie zostawiając z boku nawet milimetra odstępu. Co sądzicie o takim manicure? Wygląda schludnie czy wręcz przeciwnie?

Więcej o modnym manicure:

Wielki powrót perłowych lakierówNajlepsze odżywki do paznokciTen rodzaj frencha jest najmodniejszy!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/2 lata temu
też mi sie b.podoba. o wiele bardziej niż taki z niedomalowanymi brzegami. tamten właśnie wyglądał na niestaranny i niedopracowany. ale dlaczego nazywa się "kombinowany", to nie kumam.
/2 lata temu
Mi się bardzo podoba taki manicure. Wygląda ładnie i schludnie. Tylko wybrałabym bardziej naturalne odcienie i manicure w sam raz do pracy :)
/2 lata temu
Dziewczyny, wiecie może gdzie w Warszawie można się zapisać na taki kierunek na manicure? Jakaś nie bardzo droga szkoła mnie interesuje, ale żeby był fajny klimat i w porządku nauczyciele, którzy faktycznie coś potrafią i chcą się dzielić wiedzą...