POLECAMY

Hit! Dieta tęczowa na odchudzanie!

Każdy dzień to inny kolor jedzenia! Wystarcza 3 tęczowe tygodnie, by trwale i bezpiecznie schudnąć.


Dzień różowy

W twoim jadłospisie nie powinno zabraknąć rzodkiewki, czerwonego buraka, czerwonej kapusty, grejpfruta.Nagradzaj się. Raz w tygodniu zapomnij o wszystkich zasadach. Zjedz cokolwiek, na co masz ochotę. Powinnaś to jednak dobrze zaplanować. Dzięki takiej nagrodzie łatwiej będzie ci wytrwać na diecie i konsekwentnie ją stosować. Jeśli od czasu do czasu zjesz nieco więcej niż zwykle, przyspieszysz metabolizm nawet o 9 proc.

Superplus: Różowe menu może chronić przed nowotworami. Udowodniono, że np. betacyjanina, różowy barwnik buraków, zwalcza komórki rakowe.

Nasza rada: Każdego dnia wypijaj co najmniej osiem szklanek płynów, oprócz mocnej kawy i herbaty. Najlepsza będzie niegazowana woda mineralna – gazowana zwiększa apetyt. Pij też soki warzywne, np. pomidorowy (szklanka ma tylko 33 kcal). Soki owocowe rozcieńczaj pół na pół z wodą. Odpowiednia ilość płynów ułatwia oczyszczanie organizmu z toksyn, które gromadzą się w tkance tłuszczowej, co przyspiesza odchudzanie.

Hit dnia: Chłodnik na bazie jogurtu ma sporo białka niezbędnego do budowy tkanki mięśniowej.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/rok temu
Tabletek NIE POLECAM! TO ŚWIŃSTWO!!!!!!!!!!!!
/3 lata temu
ekstra kto próbował
/4 lata temu
zamierzam chudnąc w dobrej restauracji. Ponoć nie można mieć jedzenia w domu jak się odchudzasz. Będę chodzić do Villa Nuova na Wilanów i chudnąć.
POKAŻ KOMENTARZE (8)