Jak uwieść faceta - skuteczne sposoby

zakochana para fot. Fotolia
Czasem wystarczy zwykłe "Bez ciebie na pewno bym sobie z tym nie poradziła!". Skorzystaj z naszych prostych porad!
/ 21.11.2017 13:27
zakochana para fot. Fotolia

Niektóre z nas sztukę uwodzenia mają we krwi, inne muszą się jej stopniowo nauczyć. Chociaż mężczyźni też uwodzą, to kobiety są w tym mistrzyniami - zazwyczaj robią to w taki sposób, że obiekt ich adoracji nawet początkowo się nie orientuje, że jest właśnie na celowniku. A potem... często myśli, że cała znajomość była jego inicjatywą ;-)

Kluczem w skutecznym uwodzeniu jest subtelność. Zachowaj lekki dystans i umiar, aby nie być uznana za nachalną i zbyt wyzywającą. A może znasz jeszcze inne sposoby na to, jak uwieść faceta?

1. Uwierz w to, że jesteś piękna

Nie ma nic seksowniejszego niż kobieta, która jest świadoma własnej urody i pewna swojej wartości. Może to banał, który słyszałaś już wiele razy, ale za wyświechtanym frazesem kryje się odwieczna prawda. Jeśli sama zaakceptujesz siebie, z pewnością zrobi to również TEN wymarzony mężczyzna!

7 kłopotliwych tematów, których nie wolno poruszać na pierwszej randce

2. Dbaj o mowę ciała

Mowa ciała to jeden z najbardziej istotnych aspektów w sztuce flirtu. Niektóre kobiety wykonują pewne gesty spontanicznie, podświadomie wysyłając kuszące sygnały. O czym trzeba pamiętać?

  • Nie krzyżuj rąk. To oznaka, że jesteś niedostępna.
  • Lekko go dotykaj pod jakimkolwiek pretekstem - np. nakryj dłonią jego dłoń, kiedy razem się z czegoś śmiejecie albo strzepnij pyłek z jego marynarki.
  • Delikatnie baw się swoimi włosami lub je poprawiaj.
  • Baw się pierścionkiem, okręcając go na palcu.
  • Co jakiś czas możesz delikatnie przygryźć wargi albo oblizać usta.

3. Zachowuj kontakt wzrokowy

Przeciągłe spojrzenie, które trwa o kilka sekund za długo... Nic innego nie jest w stanie sprawić, że atmosfera robi się nagle tak gorąca ;-) Nie unikaj kontaktu wzrokowego, patrząc cały czas prosto w oczy mężczyzny.

Jak odzyskać byłego? 5 sposobów

4. Wykorzystaj siłę komplementów

Każda z nas lubi słyszeć miłe rzeczy na swój temat. Identycznie jest z facetami. Jeśli odpowiednio zadbasz o męskie ego, obiekt westchnień z pewnością się tobą zainteresuje. Każdy mężczyzna lubi czuć się silny i potrzebny. Czasem wystarczy zwykłe "Bez ciebie na pewno bym sobie z tym nie poradziła!".

5. Wyróżnij się z tłumu

Oczywiście w taki sposób, żeby się przy tym nie ośmieszyć. Wyróżnij się czerwoną sukienką na tle "małych czarnych", tym że przez cały czas będziesz się uśmiechać... Seksownym tańcem albo przypadkowym rozsypaniem dokumentów koło jego stóp!

Oto 10 cech idealnego mężczyzny (według naukowców)

Redakcja poleca

REKLAMA