Niezbędnik zakochanych: kości miłości, flirt towarzyski, serca z imionami

walentynki, serce, dziewczyna, kobieta, randka, miłość, fot. Microsoft
Niezbędnik dla zakochanych? Co w nim przygotowaliśmy specjalnie dla Was? Romantyczne i erotyczne gry oraz zabawy dla zakochanych. Idealne w Walentynki i nie tylko. Wystarczy je wydrukować na domowej drukarce! Dowiedz się koniecznie co to są kości miłości, na czym polega flirt towarzyski i jak się gra w serca z imionami.
/ 06.06.2019 05:10
walentynki, serce, dziewczyna, kobieta, randka, miłość, fot. Microsoft

Gra "Kości miłości"

"Kości miłości" to specjalna gra na wieczory we dwoje. Wydrukuj makiety dwóch miłosnych kości, sklej je i graj. Zasady gry są proste: rzucasz dwoma kośćmi i odczytujesz wynik. Jedna z kości wskaże część ciała, a druga czynność, jaką masz wykonać na wyznaczonej części ciała. Uwaga – "Kości miłości" mogą uzależniać!

Flirt towarzyski – karty do gry

To karciana gra, która nigdy nie wyjdzie z mody! Idealna wtedy, gdy chcesz poderwać chłopaka lub dziewczynę i wtedy, gdy chcesz miło spędzić czas z przyjaciółmi. Polecamy tym z poczuciem humoru i tym, którzy lubią dreszczyk miłosnej emocji. Świetna dla mistrzów flirtu, jak i osób, które są nieśmiałe. Wystarczy wydrukować i gotowe!

Wróżba walentynkowa – serca z imionami

Jeśli chcesz znać imię swojego ukochanego lub ukochanej wybierz jedno serce z naszych artystycznych wzorów oraz jego tył z imionami. Wydrukuj przód na jednej stronie, przełóż kartkę i wydrukuj tył. Potem wytnij i zaopatrz się w szpileczkę. Wbijając ją od frontu w serce dowiesz się kto jest Ci przeznaczony. Jeśli trafisz w puste miejsce wróżba jest nieubłagana - zostaniesz starą panną, albo starym kawalerem.

Jakiegoś imienia Twoim zdaniem brakuje? Możesz wydrukować pusty tył i tam wpisać imiona według własnego uznania. Oprócz pytania o ukochanego można też zadać wiele innych, np. Jak będzie miało na imię moje dziecko? Kto jest moją najlepszą przyjaciółką? Kto mi dobrze życzy? itp. Bawcie się dobrze i pamiętajcie, że to tylko zabawa.

Jeżeli masz pomysł na nowe gry i zabawy dla zakochanych, które chciałbyś/chciałabyś zobaczyć u nas - prześlij swoje uwagi na adres kobieta@wieszjak.pl.

Redakcja poleca

REKLAMA