Jak uwieść faceta - 4 niezawodne sposoby

Jak uwieść faceta fot. Fotolia
Masz kogoś na oku, ale nie wiesz jak go poderwać? Poznaj 4 niezawodne sposoby, które pozwolą ci uwieść każdego mężczyznę
/ 22.12.2016 12:24
Jak uwieść faceta fot. Fotolia

Chciałabyś zostać mistrzynią podrywania? Naucz się wysyłać erotyczne sygnały, dzięki którym wzbudzić zainteresowanie mężczyzny. Oto 4 skuteczne sposoby jak uwieść faceta:


Jak uwieść faceta - 1. Rzuć znaczące spojrzenie

Osoba, którą obserwujesz, przeważnie szybko zaczyna patrzeć gdzie indziej, ale to dopiero początek gry...

 • Jeśli on spuszcza wzrok albo ucieka z oczami w prawo lub w lewo, to znaczy, że jeszcze nie jest gotowy na przyjęcie twoich awansów. Ale jeżeli przy tym się uśmiecha... – nie rezygnuj. Jednak gdy patrzy przez ciebie na wylot, jakby wcale cię tu nie było, niestety, nie masz szans.
 • Czujesz na plecach jego wzrok. Jeśli nie chcesz dać mu złudnych nadziei, nie odwracaj się. Natomiast kiedy odwrócisz się powoli i spojrzysz mu w oczy, będzie szczęśliwy, że wyczułaś jego wibracje. To bardzo mocna karta w uwodzeniu!

Jak uwieść faceta - 2. Wykorzystaj mowę ciała


Tych kilka gestów sprawi, że owiniesz sobie faceta wokół palca:

 • Jeśli chcesz dać mu znać, że on na ciebie działa, często odrzucaj głowę do tyłu, jakbyś chciała przywołać do porządku niesforne włosy.
 • Słuchając jego słów, przechyl głowę na prawo. Pomyśli, że już jesteś gotowa podjąć miłosną grę, i przejdzie do ataku. Jeśli chcesz, by bardziej się starał, przechyl głowę na lewą stronę.
 • Gdy chcesz obudzić w nim instynkt opiekuńczy, czułość i tkliwość, pochyl lekko głowę, wysuwając nieco czoło do przodu.
 • Mężczyźni reagują na kobiece sztuczki i sekrety jak byki na czerwoną płachtę – zrobią wszystko, by je odkryć. Daj mu znać, że nie chcesz zdradzić, co do niego czujesz: oprzyj głowę na dłoni, a palcem wskazującym dotykaj skroni. Możesz też często spuszczać wzrok, aby zrozumiał, że jesteś wrażliwa i niełatwo wpuszczasz innych na swoje terytorium. Zdecydowanie będzie chciał pokonać twój opór.

Jak uwieść faceta - 3. Baw się włosami


Nie ma znaczenia, czy są długie, czy nie. Najważniejszy jest sposób, w jaki możesz się nimi posłużyć w sztuce uwodzenia.

 • Przeczesując je palcami, dajesz znać, że czujesz się nieco samotna i chcesz nawiązać bliższy kontakt.
 • Gdy pragniesz, aby mężczyzna uznał, że w twojej głowie kłębią się marzenia, które tylko on może spełnić (to prawdziwy magnes na facetów!) – podczas rozmowy co jakiś czas obiema rękami zbieraj włosy w rodzaj węzła.
 • Niektórzy mężczyźni są tradycjonalistami. Zależy im na rodzinie i kobiecie, która żywi szacunek do męskiego rodu, a przede wszystkim do ojca. Jeśli czujesz, że twój wybranek należy do tego gatunku, od czasu do czasu podczas rozmowy zbieraj włosy w koński ogon, a potem je rozpuszczaj. Oznacza to, że jesteś bardzo przywiązana do wspomnień z dzieciństwa. Chcesz uwodzić, ale tak, by zyskać aprobatę ojca.

Jak uwieść faceta - 4. Uwodź go rozmową


Zobacz, co możesz zrobić podczas rozmowy by dać mężczyźnie znać, że jesteś nim zainteresowana:

 • Usiądź tak, by twoja pozycja kojarzyła mu się z erotycznym napięciem ciała podczas aktu miłosnego: załóż nogę na nogę, ze stopą oplatającą łydkę. Potem możesz wzmocnić zaproszenie, powoli krzyżując i lekko rozsuwając nogi, a także gładząc delikatnie uda palcami.
 • Powoli coraz bardziej odsłaniaj swoje nadgarstki (które są uznawane za erogenną strefę ciała) lub ruchami dłoni przyciągaj do nich jego uwagę. Bardzo przydatne jest tu palenie papierosów.
 • Powoli, niby podświadomie, przesuwaj palcami po jakimś cylindrycznym kształcie: nóżce kieliszka, szklance itp. To doprowadza panów do stanu wrzenia – wiadomo, z czym im się taki ruch kojarzy.
 • Usta powinnaś malować czerwoną lub różową szminką. Pamiętaj, by od czasu do czasu zwilżać je językiem, żeby lśniły. Lekko otwarte, wilgotne usta są dla podświadomości mężczyzny symbolem i namiastką żeńskich sfer intymnych.

A jak uwodzą mężczyźni?


Mężczyzna, który jest zainteresowany kobietą, również wysyła sygnały, najczęściej nieświadomie, które mają na celu zdobycie wybranki:

 • Podnosi rękę do gardła i poprawia krawat, strzepuje pyłek z koszuli lub poprawia guziki, przygładza spodnie, włosy.
 • Stara się utrzymać dłuższy kontakt wzrokowy. Przyjrzyj się jego oczom – gdy jest gotów podjąć grę, jego źrenice rozszerzają się.
 • bardzo agresywne seksualnie ze strony mężczyzny jest przyjęcie pozycji koguta. Stojąc wysuwa biodra do przodu, a palce zatyka za szlufki paska, tak jakby podświadomie chciał zasugerować, że jest doskonałym kochankiem i chce tego dowieść.

Więcej o uwodzeniu:

Redakcja poleca

REKLAMA