Jak poderwać mężczyznę? Poradnik wytrwanej uwodzicielki

Jak poderwać mężczyznę? Poradnik wytrwanej uwodzicielki fot. Adobe Stock
Zastosuj się do poniższych zasad, a staniesz królową flirtu, bo poderwać mężczyznę jest prościej niż myślisz.
/ 04.09.2018 16:11
Jak poderwać mężczyznę? Poradnik wytrwanej uwodzicielki fot. Adobe Stock

Uśmiech czyni cuda

Naturalny, spontaniczny i szczery uśmiech dodaje uroku każdej kobiecie, bez względu na wiek i aparycję.
Możesz borykać się z nadwagą, mieć krzywe nogi, za małe albo za duże piersi, ale kiedy promieniejesz, świat zaczyna ci sprzyjać. 

Nie ma chłopaka, który nie obejrzy się za roześmianą dziewczyną, nie zagada do niej, widząc, że zastanawia się nad wyborem kanapki w barze czy mocuje się z drzwiami wejściowymi do sklepu.
Szczery śmiech wynika z pozytywnego nastawienia do świata, a tym i samej siebie, więc warto go ćwiczyć nie tylko ze względu na udany flirt.

Jak go oczarować?

Kuś go spojrzeniem

Baw się w wymianę spojrzeń. Niby popijasz kawę, dotykasz swoich włosów, jesteś zaprzątnięta rozmową albo lekturą, ale co jakiś czas sprawdzasz czy on zwraca na ciebie uwagę.
Ściąganie się wzrokiem jest bardzo sexy i nie ma mężczyzny, który nie zechce zabawić się w tę grę. Ważne, żeby znać umiar i nie być zbyt nachalnym. Wystarczy zaciekawione spojrzenie, błysk w oku, niewinny uśmiech i facet jest twój.

Szpilki są sexy

Kobiety w szpilkach zawsze robią wrażenie. Wynika to z faktu, że wyglądają na smuklejsze, zwinniejsze, ale też, jak twierdzą psychologowie, bardziej bezradne. Idąc kołyszą biodrami i chwieją się, jakby oczekiwały wsparcia silnego, męskiego ramienia.
Kobieta, siedząca w szpilkach, nawet ubrana w spodnie czy w garnitur, wygląda intrygująco, a nic tak nie podnieca, jak tajemnica.
Wyzwaniem może być wzrost podrywanego mężczyzny. Z reguły jednak ci pewni siebie nie mają problemu z tym, że ich partnerki są wyższe, więc przy okazji, dzięki szpilkom, możesz dowiedzieć się czy chłopak, który wpadł ci w oko jest zakompleksionym misiem, czy też odważnym macho.

Słuchaj i komplementuj

Tak już jest, że mężczyźni najbardziej lubią kobiety nie tyle piękne czy mądre, co nimi zainteresowane.
Dlatego, kiedy już mężczyzna się przysiądzie się do ciebie zamiast przedstawiać mu historię swojego życia, więcej ugrasz, jeśli to jemu pozwolisz się wygadać.
Zadawaj pytania, jakbyś była szczerze zainteresowana tym, co mówi i przynajmniej raz go skomplementuj.
Mężczyźni rzadko słyszą pochwały na swój temat i jeszcze rzadziej przyznają się, jak są ich spragnieni. Dlatego nie wstydź się powiedzieć mu, że ma ładne oczy, uśmiech, dłonie, że ładnie się wysławia lub mówi ciekawe rzeczy.
Ważne tylko, żeby nie przesadzić. Jeden trafny komplement zdziała więcej, niż tysiąc udawanych pochwał.

Niezależność zostaw w domu

Może jesteś samodzielna, silna i odważna, masz własne mieszkanie, samochód i stać cię na ciekawe wakacje, ale nie musisz demonstrować tego facetowi, któremu wpadłaś w oko.
Niektórzy mężczyźni lubią słabe, nieporadne istoty, inni wolą świadome siebie kobiety, ale wszyscy jak ognia unikają agresywnych modliszek.
Osoby pewne swej wartości, a zarazem dobrze wychowane, nie podkreślają swojego statusu czy dokonań, żeby nie przyćmić rozmówcy.  Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn.
Rozmowa we dwoje powinna być przede wszystkim zabawą, niezobowiązującym flirtem, a nie karmieniem swojego ego.

Warto wiedzieć, że:5 najgorszych miejsc na pierwszą randkęRomantyczny wieczór uratuje twój związek przed rutynąPary, które dzielą się obowiązkami domowymi, częściej uprawiają seks. Są na to badania!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA