Seks na pierwszej randce - badanie

Seks na pierwszej randce fot. Fotolia
Polki, Francuzki, a może Hiszpanki? Jakiej narodowości kobiety uprawiają seks na pierwszej randce? Przedstawiamy wyniki badania! Koniecznie przeczytaj!
/ 02.02.2017 14:36
Seks na pierwszej randce fot. Fotolia

Victoria Milan – strona randkowa dla ludzi w związkach szukających romansu – przeprowadziła ankietę, która miała na celu wykazać, jak szybko kobiety decydują się na seks z nowym kochankiem. W sumie wzięło w niej udział 5650 aktywnie zdradzających kobiet z Europy.

Jakiej narodowości kobiety najbardziej wzbraniają się przed uprawianiem seksu na pierwszej randce? Które decydują się na pójście do łóżka po kilku godzinach znajomości? Poniżej przedstawiamy wyniki przeprowadzonego badania.

Na której randce iść z facetem do łóżka?

Czeszki, Polki i Belgijki rzadko uprawiają seks na pierwszej randce

Granie trudno dostępnych to sport narodowy Czech, bowiem tylko 13% kobiet sypia z kochankiem na pierwszej randce – jest to olbrzymia różnica w stosunku do Francji, gdzie prawie 60% kobiet decyduje się na pójście do łóżka, zanim randka się zakończy. Połowa badanych kobiet z Czech powiedziała, że zdecydowałyby się na seks dopiero na czwartej randce.

Drugim krajem, z którego kobiety niechętnie rozpoczynają romans, jest Polska. Jedynie 12% pań szuka namiętności na pierwszej randce, jednak 42% skusi się na to na drugim spotkaniu.

Belgijki zachowują się podobnie – 15% kobiet uprawia seks na pierwszej randce, a 40% robi to dopiero na drugiej.

Holenderki również nie są zbyt śmiałe: 28% chętnie zostanie zwabionych do sypialni, 31% twierdzi, że zostawi to na drugą lub trzecią randkę, a 67% zdecyduje się na seks już podczas spotkania.

Kobiety ze wszystkich czterech krajów mówią, że wolą zdecydować o potencjalnym stosunku podczas spotkania. Wszystkie również twierdzą, że wolą spotkać się w pokoju hotelowym niż w mieszkaniu lub domu.

Połowa badanych kobiet z Czech twierdzi, że ich decyzja o przespaniu się z nowym partnerem bazuje głównie na tym jak bardzo partner jest atrakcyjny. Natomiast 50% Polek, Belgijek oraz Holenderek uważa, że zaangażowanie mężczyzny ma duży wpływ na to, czy pójdą z nimi do łóżka czy nie

Jak uwieść faceta na pierwszej randce?

Sigurd Vedal, założyciel portalu i pomysłodawca ankiety, uważa, że mężczyźni nie powinni nakłaniać pań, z którymi się spotykają, do seksu. Natarczywość może jedynie spowodować, że kobieta będzie zwlekała z podjęciem decyzji o pójściu do łóżka. 

Nie ma nic złego w pójściu do łóżka z nowo poznanych facetem, jednakże kobiety z Czech, Polski, Belgii i Holandii są zwykle bardziej wycofane, jeśli chodzi o pierwsze kontakty z partnerem. Jeśli partner jest bardziej cierpliwy, druga randka zwykle kończy się sukcesem! – komentuje.

Poniżej przedstawiamy państwa, jakie wzięły udział w badaniu, i przeciętną liczbę randek, po których kobiety decydują się na seks z nowym kochankiem:

DANIA 1.58
FINLANDIA 1.68
FRANCJA 1.72
NORWEGIA 1.77
SZWECJA 1.99
HISZPANIA 2.07
HOLANDIA 2.24
BELGIA 2.69
POLSKA 2.93
CZECHY 3.18  

Na podstawie materiału prasowego Victoria Milan

Redakcja poleca

REKLAMA