Na której randce do łóżka

Na której randce do łóżka

Czy dziewczyna, która zwleka z pójściem z chłopakiem do łóżka, to cnotka? A ta, która idzie od razu, to puszczalska?
/ 08.12.2008 10:38
Na której randce do łóżka
Na te pytania opowiedziało siedmiu odważnych facetów."Seks w związku jest bardzo ważny. Odpowiedź, na której randce go uprawiać, jest prosta – wtedy, kiedy razem mamy na niego ochotę" - Rafał, dziennikarz.

"Dziewczyna, która zrobi to na pierwszym spotkaniu, to dla mnie albo smarkula, która chce się zabawić, albo podstarzała desperatka, która zrobi wszystko, by usidlić chłopaka" - Piotr, dziennikarz.

"Gdy ludzie czują olbrzymi żar, mogą to zrobić natychmiast i potem... żyć razem długo i szczęśliwie. Nie ma żadnych reguł na udany związek" - Stefan, sprzedawca.

"Pierwsza randka jest równie dobra na pójście do łóżka jak każda inna. Jeśli dziewczyna ma na to ochotę tak samo jak facet, to wszystko jest OK. Tylko życzyć dużo przyjemności. Mądry facet i tak potrafi odróżnić fajną dziewczynę od puszczalskiej" - Maciej, informatyk.

"Uważam, że to indywidualna sprawa każdej dziewczyny. Jeżeli ma zrobić coś wbrew sobie, to potem będzie tego żałowała. Jeżeli zapowiada się poważny związek, to warto poczekać" - Tomasz, student.

"Ja nie chciałbym za szybko. Bo potem, jak już się to zrobi, przychodzi żal za ekscytującym czasem podchodów. Każda chwila ma swój urok. Dziś spieszymy się we wszystkim – w pracy, w domu. Błagam: nie poganiajmy się chociaż z seksem!" - Rafał, księgowy.

"Jestem zwolennikiem zasady dochodzenia do "trzeciej bazy" na trzeciej randce. To moment, w którym tę drugą osobę zna się już na tyle dobrze, żeby wiedzieć, czy chce się ją poznać jeszcze lepiej..." - Mateusz, student.


Wnioski?
Nie ma reguł na to, kiedy iść do łóżka. Możecie zacząć związek od seksu i będzie OK. Pod warunkiem, że naprawdę mu się podobasz.
Możesz też zwlekać. Jeśli facet czuje, że warto czekać, to poczeka! Nieważne, jak długo to potrwa!

Oprac. Magda Tarajda, Iwona Zgliczyńska/ Uroda

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (15)
/19.07.2014 19:31
seks jeska ujemny i taki miły i seksowny
/04.11.2013 18:30
Dlaczego zle mowi sie o latwej lasce a nie o facecie. Z tego samego powodu dla ktorego zle patrzy sie na gayow pasywnych a na aktywnych Jak zaliczaja juz nie. Kulturowo chodzi o to ze kobieta i pasywni geje sa penetrowani. Ktos jednak nie dotyka cie tylko z zewnatrz ale i od srodka. To bardzo intymne i nie powinno byc dla pierwszego lepszego.
/17.07.2012 13:58
Najbardziej mi sie podobał komentarz sex to po drugim dziecku haha A teraz poważniej, druga osoba to nie siłownia więc nie traktujmy tak siebie nawzajem , mówie o seksie na pierwszej, trzeciej czy nawet 8 randce. Warto sie poznać , a intymność jest najlepsza jak sie wie czy sie zakochało czy nie . Oczywiście warto odróżnić zakochanie od pożądania . Nie ma tu sztywnych ram po miesiącu , 1,5 właściwie to nie wiem. A ja czas samotność wykorzystuje na poznanie siebie samej , bo tylko wtedy wiem czego tak na prawde chcę . A i nie zapominamy o masturbacji , to droga do tego aby nie traktować innej osoby jak salę do ćwiczeń. Myśle że raczej ciało człowieka z duszą jest bardziej świątynia ( metaforycznie ) :)
POKAŻ KOMENTARZE (12)