POLECAMY

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu, pieszcząc ją dłońmi i językiem?

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu? Nie skupiaj się na swojej przyjemności, lecz uważnie śledź reakcje partnerki, używając języka i dłoni. Jeśli dopiero raczkujesz w świecie pettingu, pozwól ukochanej poprowadzić się do krainy rozkoszy. I ucz się sumiennie, a zostaniesz mistrzem pieszczot intymnych.
/ 2 tygodnie temu
Jak doprowadzić kobietę do orgazmu, pieszcząc ją dłońmi i językiem? fot. Adobe Stock

Niby świat zmienia się, stajemy się coraz bardziej wyzwoleni, a wciąż dla wielu mężczyzn kobiecy orgazm pozostaje nieodkrytą krainą. Przeciętny Kowalski sprowadza seks do penisa. Jeśli jego hydraulika działa, to wszystko jest w porządku. Sęk w tym, że niekoniecznie.
Orgazm pochwowych, mimo że jest dla kobiety niezapomnianym i niezwykle głębokim przeżyciem, zdarza się rzadko. Zatem jak doprowadzić kobietę do orgazmu? Najlepiej używając dłoni i języka, i skupiając się na jej potrzebach. Gotowi do nauki?

Fakty i mity o kobiecym orgazmie

Ta „dziwna” łechtaczka

Choć może was to zdziwi, łechtaczka bardzo przypomina budową penisa. Składa się z dwóch ciał jamistych, żołędzi oraz napletka. Podczas erekcji, gdy ciała jamiste napełniają się krwią powiększona żołądź chowa się pod napletkiem, ponieważ jest bardzo unerwiona i bezpośrednie stymulowanie jej w nieodpowiednim momencie może sprawić kobiecie ból.
Cała zabawa z łechtaczką polega na tym, żeby pieścić wszystko to, co znajduje się dookoła żołędzi i należy robić to niezwykle delikatnie, obserwując jednocześnie reakcje partnerki.

Pieszczoty dłonią

Łechtaczka lubi dłonie delikatne i zwilżone, dlatego najlepiej stymulować ją, gdy kobieta jest już podniecona np. po neckingu. Niecierpliwi partnerzy mogą sięgnąć po lubrykant, ale po co skoro istnieje naturalna wydzielina? Wystarczy tylko dać czas kobiecie albo nabrać wprawy w pieszczotach.
Samo pobudzanie łechtaczki można zacząć od wodzenia dwoma rozstawionymi szeroko palcami wzdłuż większych warg sromowych, przez delikatne uciskanie wzgórka łonowego aż po nakrycie go całą rozgrzaną dłonią. Po takiej stymulacji z pewnością ulegnie już zwilżeniu na tyle, aby można było pobudzać palcami zwilżonymi jej sokami wzgórek żołędzi. W takich chwilach wskazane jest delikatnie masowanie go lub rysowanie ósemek, wodząc od wzgórka łonowego przez większe wargi sromowe po wejście do pochw.
Gdy kobieta będzie gotowa, może wejść w głąb niej – jednym, dwoma lub trzema palcami w zależności od wielkości pochwy. Zginając odpowiednio palec łatwo dotrzeć do punktu G usytuowanego na jej przedniej ścianie pochwy tuż za ujściem do cewki moczowej, a górną częścią dłoni ocierać okrężnymi ruchami ujście cewki moczowej i przedsionek pochwy.
Przy odrobinie szczęścia można w ten sposób doprowadzić kobietę do orgazmu, nie używając penisa.

Pieszczoty językiem

Stworzone są dla koneserów. Z reguł początkujący partnerzy mają opory przed wzajemnym smakowaniem swoich wydzielin (dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn), ale para, która kocha się, zna i lubi swoje ciała szybko pokona tę barierę.
Pieszczoty językiem uchodzą za wisienkę na torcie rozkoszy, jaką można sprawić kobiecie. Można je wykonywać podobnie jak te dłonią, skupiając się na samej żołędzi dopiero pod koniec stymulacji, gdy wargi sromowe nabrzmieją, a łechtaczka uniesie się lekko do góry. W takiej chwili można dmuchać w żołądź, zrobić ustami literę „o” i ssać miejsca położone poniżej jednocześnie masując je delikatnie językiem.

Zaglądaj do niej jak najczęściej

Pamiętajcie, że kobiecy orgazm zależy od waszej pomysłowości i wzajemnej otwartości. Obserwujcie się, dzielcie spostrzeżeniami i nie zrażajcie drobnymi niepowodzeniami.

Warto zobaczyć jeszcze:
Wszystko, co chcesz wiedzieć o tabletce po stosunku, ale boisz się zapytać
5 błędów w miłości francuskiej, czyli co sprawia, że nie jest fajnie
To się nazywa czujność! Żona wywęszyła zdradę, obserwując… stan skóry męża

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)