Jej erogenne punkty

naga kobieta
Powiedz mu gdzie lubisz i dlaczego
/ 21.10.2008 09:35
naga kobieta
Oto punkty na ciele, którymi mogą pochwalić się tylko kobiety. Poznaj je, by on mógł zrobić z nich lepszy użytek.

SUTKI
Krajobraz: Mogą mieć różny kolor, kształt i wielkość. Są silnie unerwione i ukrwione Pobudzenie powoduje erekcję – sutki stają na baczność.
Lokalne obyczaje:
Nie spiesz się. Otwartą dłonią masuj całe piersi. Zataczaj koła, przechodząc od zewnątrz do środka. Kiedy dłonie będą przy brodawkach, zacznij pieścić je kciukiem. Potem przejdź do pocałunków połączonych z delikatnym ssaniem. Dmuchaj na wilgotne miejsca i je całuj.
Zagrożenia:
Jeżeli zdecydujesz się na przygryzanie sutków, obserwuj reakcję partnera – granica między bólem a przyjemnością jest w tym przypadku bardzo cienka.

POCHWA
Krajobraz:
Jest elastycznym, mięśniowo-błoniastym, silnie ukrwionym kanałem.
Atrakcja turystyczna:
Na górnej ściance, ok. 5 cm od wejścia do pochwy, znajduje się punkt G. Jego drażnienie pomaga osiągnąć silny orgazm.
Lokalne obyczaje:
Stymulację warto połaczyć z innymi pieszczotami, np. warg sromowych lub łechtaczki.
Zagrożenia:
Jeśli cierpisz na suchość pochwy, stosunek może sprawiać ból. Aby tego uniknąć, stosuj żele nawilżające (kupisz w aptece).

ŁECHTACZKA
Krajobraz:
Najbardziej erogenny punkt kobiecego ciała. Łechtacza jest wyjątkowo silnie ukrwiona i unerwiona. Stanowi odpowiednik męskiego penisa. Najwrażliwsza na bodźce jest jej końcówka – żołądź.
Lokalne obyczaje:
Lizanie, głaskanie, ssanie, a nawet lekkie przygryzanie łechtaczki powoduje bardzo silne doznania. Dobrze jest zasygnalizować partnerowi, co szczególnie lubimy. Zachęcajmy go, aby łechtaczce poświęcił szczególną uwagę. Warto!
Zagrożenia:
Zbyt mocny dotyk może sprawić ból.

Redakcja poleca

REKLAMA