Miłość francuska - 5 błędów popełnianych przez kobiety

Miłość francuska - 5 błędów popełnianych przez kobiety fot. Adobe Stock
Miłość francuska, jak każdy rodzaj zbliżenia, wymaga znajomości anatomii, potrzeb partnera, a także praktyki. Seks oralny to nie sprint, ani bieg długodystansowy, a raczej gra między dwojgiem ludzi, więc jeśli podczas miłości francuskiej sprawiasz mu ból, dowiedz się, dlaczego tak się dzieje.
/ 29.06.2018 07:26
Miłość francuska - 5 błędów popełnianych przez kobiety fot. Adobe Stock

Miłość francuska wbrew temu, co pokazują filmy pornograficzne, jest znacznie bardziej skomplikowana. Męski wzwód to reakcja na bodźce psychologiczne i czuciowe - partner musi czuć się pożądany i akceptowany, żeby podniecić się bliskością kobiety.
Dlatego nie zaczynaj zbliżenia od seksu oralnego, bo możesz ponieść klęskę albo zwyczajnie zmęczyć się nim dotrwasz do finału. Lepiej skoncentruj się pieszczeniu ukochanego i pocałunkach, a miłość francuską zostaw sobie na deser.

Jak uprawiać seks francuski?

Do dzieła, czyli jak to robić

Nim skupisz się na członku partnera, pamiętaj, abyś nie próbowała:

  1. Podgryzać czy gryźć penisa, ponieważ ma on tak delikatną budowę, że dotykanie go czymś ostrym może sprawić partnerowi więcej bólu niż przyjemności.
  2. Nie śpiesz się. Łapczywość, z jaką rzucasz się na członka może wywołać lęk, a pośpieszne, zachłanne pieszczoty jedynie zestresują ukochanego. Baw się jego penisem, całuj go, liż, nieśpiesznie poznawaj językiem wodząc po prąciu czy żołędzi. Skoro już zrobiłaś pierwszy krok i odważyłaś się na miłość francuską, spraw przyjemność również sobie.
  3. Nie ograniczaj się do jednego narządu. Penis ma ciekawych towarzyszy w postaci moszny i umieszczonych w niej jąder, równie erogennym miejscem jest szczelina między moszną a odbytem oraz sam odbyt. Bawiąc się w ten sposób możesz przejść od seksu oralnego do analnego (o ile partner wcześniej zadbał o higienę także tych miejsc) albo pozostać przy mosznie. Możesz pieścić ją ustami, ssać, lizać „bawiąc się” przy tym delikatnie jądrami, a przy tym gładzić wnętrze jego ud.
  4. Zapomnij o paznokciach. Może dla ciebie widok drapiących prącie pazurków wygląda kusząco, ale nie chciałabyś przeżyć czegoś podobnego przy pieszczeniu waginy.
  5. Nie zmuszaj się do połykania spermy. Jest tyle innych sposobów na zakończenie zbliżenia, że jeśli nie lubisz finału w ustach, nie musisz go praktykować np. możesz zaproponować zmianę pozycji albo doprowadzić do wytrysku na twoim ciele. Nie obawiaj się, jeśli od ust wolisz użyć dłoni, a przede wszystkim pozwól poprowadzić się mężczyźnie.

Nigdy wbrew twojej woli

Pamiętaj jednak, że czym innym jest brak doświadczenia w miłości francuskiej, a czym innym zmuszanie się do niej, zwłaszcza, kiedy partner kpi z twoich umiejętności albo ma pretensje, że robisz coś nie tak. Masz prawo wahać się, popełniać błędy i uczyć się na nich, lecz nigdy wbrew swojej woli.
Jeśli czujesz się przymuszana, odmów i najlepiej zakończ znajomość. Takiemu mężczyźnie nie tylko nie należy się fellatio, ale w ogóle możliwość bycia z tobą.

Zajrzyj jeszcze:
Czy seks analny musi sprawiać kobiecie ból?
Kobiecy wytrysk podczas stosunku – kiedy może się przydarzyć i jak go osiągnąć?
8 rzeczy, które zabijają namiętność w związku

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA