Ogólnie mówiąc Waga jako szef sprawdza się znakomicie i nie można jej zbyt wiele zarzucić. / Fotolia

Waga: Czy nadajesz się na szefa?

Wagi najlepiej czują się w dziedzinie prawa albo w takich zawodach, które dają dużą niezależność, jak na przykład: aktorstwo, granie w orkiestrze czy też fotografia.
/ 09.03.2011 11:15
Ogólnie mówiąc Waga jako szef sprawdza się znakomicie i nie można jej zbyt wiele zarzucić. / Fotolia

Na stanowisku szefa znajdują się znakomicie, gdyż są pełne dystansu do świata i do samych siebie. Zawsze starają się dobrze wypełniać swojej obowiązki i tego samego oczekują od swoich pracowników. Ci jednak nie muszą się obawiać specjalnych przykrości ze z jej strony. Waga jest sprawiedliwa i docenia to, co ktoś robi. Pod jej okiem pracownik może naprawdę rozwinąć swoje skrzydła. Może także liczyć na dobre referencje, gdyby chciał ewentualnie zmienić miejsce pracy.

Zobacz także: Jakim pracownikiem jest Waga?

Ogólnie mówiąc Waga jako szef sprawdza się znakomicie i nie można jej zbyt wiele zarzucić, poza tym, że nie okazuje publicznie swoich emocji, przez co wydaje się być zimna i nieprzystępna. Ale to nie wpływa zbytnio na jej pracę, a co najwyżej na pracę jej zespołu. Atmosfera w firmie raczej nie jest radosna, ale z czasem powinna się wyrównać.

Zobacz także: Relacje pana Wagi z innymi znakami zodiaku?

Każdy pracownik, który dłużej już pracuje u Wagi, szybko się przekonuje, że nie jest ona surowym szefem, a dzięki temu nabiera więcej pewności siebie, a jego praca staje się bardziej efektywna.