Najsympatyczniejsze znaki zodiaku! Ich po prostu nie da się nie lubić...

Najsympatyczniejsze znaki zodiaku fot. Adobe Stock
Co sprawia, że jedni szybko zyskują sympatię i zaufanie otoczenia, a inni nie? Oto najsympatyczniejsze znaki zodiaku. Sprawdź, czy twój zalicza się do tej grupy.
/ 27.07.2020 08:24
Najsympatyczniejsze znaki zodiaku fot. Adobe Stock

Data urodzenia może wiele powiedzieć na temat temperamentu. Jedne znaki zodiaku są uważane za te miłe, sympatyczne, zawsze pomocne, drugie - za wredne, nieprzyjacielskie, trudne we współpracy. Zobacz, czy twój znak zodiaku jest klasyfikowany jako miły.

Waga (23.09-22.10)

Waga to zdecydowanie najmilszy znak zodiaku. Zrobi wszystko, by uszczęśliwić innych, bo bardziej niż o własnym, myśli o cudzym szczęściu.

Waga jest sprawiedliwa, taktowna, dyplomatyczna, pokojowo nastawiona. Nie lubi kłótni, więc zrobi wszystko, by w towarzystwie było miło. Nie ma tendencji do konfabulacji, czuje silną więź z rodziną i bliskimi przyjaciółmi.

Ryby (19.02-20.03)

Ryby nie lubią konfliktów, jeśli tak jak one pragniesz spokoju, będziesz się dobrze czuła w ich towarzystwie. Ponadto są miłe i bezinteresowne, w towarzystwie uchodzą za najbardziej sympatyczne. 

Z uśmiechem pomagają innym, nie krytykują odmienności, są bardzo tolerancyjne. Łatwo zyskują sympatię przez to, że są bardzo empatyczne. Potrafią słuchać jak nikt, współczuć i rozumieć.

Byk (21.04-20.05)

Byki są bardzo lubiane, głównie dlatego, że nie wahają się, gdy poprosisz je o pomoc. Zawsze służą też radą, a przy tym są bardzo cierpliwe. Trudno wytrącić je z równowagi, zawsze szukają pozytywów

Byki są uważane za wyjątkowo sympatyczne również dlatego, że nigdy nie zdradzają bliskich sercu osób. 

Wodnik (21.01-18.02)

Na Wodnika zawsze można liczyć. Jest wierny i obiektywny, lubi zawierać nowe znajomości i dość łatwo zyskuje sympatię otoczenia. 

Przyjacielski Wodnik wprawdzie miewa gorszy nastrój, ale z reguły nie jest niemiły. Nie krytykuje innych, uważa, że od każdego można się czegoś nauczyć. W jego towarzystwie dobrze czują się więc ci uważani za mało inteligentnych czy prymitywnych. 

Strzelec (22.11-21.12)

Zodiakalny Strzelec jest optymistą, towarzyski i dowcipny, rozbawia towarzystwo. Sympatyczny Strzelec ma w sobie tyle pogody ducha, że z łatwością zjednuje ludzi. 

Nie roznosi plotek, nawet nie chce ich słuchać, ma swoje zdanie, jest prostolinijny, szczery i uczciwy.

Czytaj więcej na temat znaków zodiaku:Te znaki zodiaku nie są zbyt lubiane. Dlaczego?Mężczyźni spod tych znaków zodiaku to najwięksi romantycyKtóre znaki zodiaku nie powinny łączyć się w pary?

Redakcja poleca

REKLAMA