W którym miesiącu rodzi się najwięcej morderców, złodziei i oszustów? Zaskakujące statystyki FBI

W jakich miesiącach rodzi się najwięcej morderców fot. Adobe Stock
Na drogę przestępstwa rzadko wkraczają Bliźnięta i Wodniki, choć może po prostu nie dają się łatwo złapać? Wiadomo też, które znaki zodiaku są najniebezpieczniejsze. To właśnie w tych miesiącach rodzi się najwięcej morderców.
/ 18.08.2020 11:13
W jakich miesiącach rodzi się najwięcej morderców fot. Adobe Stock

Analiza danych osób, które popełniły najcięższe zbrodnie, nie pozostawia wątpliwości. Rak to najbardziej niebezpieczny znak zodiaku.

Rak - najbardziej niebezpieczny znak zodiaku

Ranking najbardziej niebezpiecznych znaków zodiaku otwiera Rak. To właśnie wśród zodiakalnych Raków znajduje się najwięcej morderców. Wynika z tego, że to właśnie w czerwcu i w lipcu rodzi się najwięcej zabójców.

Zodiakalne Raki zbrodni dokonują najczęściej z zazdrości. Ich zabójcza zazdrość może doprowadzić do najbardziej makabrycznych zbrodni, a na miejscu zdarzenia pozostawiają wiele śladów. To oznacza, że zazwyczaj działają pod wpływem dużych emocji, a z ofiarą łączy ich silna więź.

Raki są zdolne do wyrządzenia krzywdy z zemsty. Często miewają wahania nastrojów, ich stan psychiczny bywa niestabilny.

Skorpion - znak seryjnych morderców

Najwięcej seryjnych morderców urodziło się w listopadzie, a zatem w znaku Skorpiona. Osoby spod znaku Skorpiona mogą przejawiać skłonności sadystyczne, czerpać przyjemność z zadawania komuś bólu. Kolejnym znakiem zodiaku, pod którym urodziło się najwięcej seryjnych morderców są Ryby - gwałtowne i drażliwe.

Skorpionom nie brakuje ani siły, ani namiętności. Nierzadko mówi się nawet, że Skorpiony to najbardziej tajemnicze znaki zodiaku, trudno odgadnąć ich intencje. Z tego powodu mają łatwość kamuflowania swoich prawdziwych zamiarów.

Skorpion w obliczu miłosnego odrzucenia, walczy za wszelką cenę, nawet, gdy sprawa jest z góry skazana na porażkę.

Strzelec - dla władzy zrobi wszystko

Pod znakiem Strzelca urodziło się najwięcej osób, które dokonywały masowych zbrodni. Zalicza się do nich chociażby:

  • Stalin (ur. 18 grudnia),
  • Enver Pasza (ur. 22 listopada),
  • Pablo Escobar (ur. 1 grudnia).

Byk - znak oszustów i złodziei

Byki kochają luksus i aby go zdobyć, wielu nie cofnie się przed niczym. Wśród złodziei, oszustów finansowych i tych, których specjalnością okazywały się napady rabunkowe, najwięcej było właśnie Byków.

Inne znaki zodiaku także figurują w policyjnych kartotekach. Okazuje się, że do morderstwa skłonny jest także Koziorożec, choć on rzadko działa sam - najczęściej bierze udział w przestępstwach zorganizowanych.

To też może cię zainteresować:Te znaki zodiaku żyją najdłużej. Kto ma szansę dożyć sędziwego wieku?Wokół tragicznej śmierci księżnej Diany krąży wiele teorii spiskowych. Czy któraś z nich jest prawdziwa?Co oznacza sen o śmierci?