Najspokojniejsze znaki zodiaku. To prawda, że nie da się wyprowadzić ich z równowagi?

najspokojniejsze znaki zodiaku fot. Adobe Stock
Jest kilka znaków zodiaku, które nazywa się oazami spokoju. Niełatwo wytrącić je z równowagi, ponad wszystko cenią spokój.
/ 29.09.2020 08:28
najspokojniejsze znaki zodiaku fot. Adobe Stock

Oto 4 znaki zodiaku, które najbardziej cenią... święty spokój. Rzadko popadają w konflikty, od nadmiaru bodźców i emocji wolą ciszę. Związek z nimi dla jednych może okazać się pozbawiony wrażeń, ale dla innych jest bezpieczną przystanią.

Waga (23.09-22.10)

Nie znosi konfliktów, kłótni, sporów. Jest sprawiedliwa, a ponad wszystko ceni sobie właśnie spokój. Obiektywnie ocenia, kto w danym sporze ma rację, ale nigdy nie obwinia. Stara się za wszelką cenę doprowadzić do pogodzenia się obu stron.

Waga to prawdziwa oaza spokoju i niełatwo wyprowadzić ją z równowagi. Choć jeśli ktoś bardzo się postara, kto wie, czy nie pokaże też innego oblicza...

Rak (22.06-22.07)

Rak kłótni nie lubi i unika ich jak ognia. Robi wszystko, by nie tylko nie być stroną konfliktu, ale nawet mimowolnym jej obserwatorem.

Nade wszystko ceni święty spokój, rzadko podnosi głos, stara się od razu zdradzić swoje intencje. Jest łagodny i cierpliwy, przez co w jego towarzystwie naprawdę można psychicznie odpocząć.

Ryby (19.02-20.03)

Ryby są empatyczne, mają doskonałą intuicję. Nigdy nie podgrzewają atmosfery dyskusji, by nie doprowadzić do kłótni. Ponad wszystko będą starały się załagodzić konflikt, po to, by zapanowała zgoda i spokój.

Ryby są lojalne, tolerancyjne i współczujące, trudno je wyprowadzić z równowagi, choć bywają też nadwrażliwe i łatwo je obrazić.

Koziorożec (22.12-20.01)

Koziorożec nigdy nie rzuca słów na wiatr, a na to, co mówi - uważa. Dwa razy zastanowi się, zanim coś powie, bardzo stara się przy tym nikogo nie urazić. 

Koziorożec może być dobrym mediatorem, ponieważ to właśnie jego bliscy proszą o pomoc w zażegnaniu sporów. Źle czuje się w towarzystwie toksycznych osób, lubi, gdy atmosfera wokół jest czysta. 

Koziorożec jest lojalny i godny zaufania, a przy tym wyjątkowo cierpliwy.

Czytaj więcej na temat znaków zodiaku:Te znaki zodiaku nie są zbyt lubiane. Dlaczego?Mężczyźni spod tych znaków zodiaku to najwięksi romantycyKtóre znaki zodiaku nie powinny łączyć się w pary?

Redakcja poleca

REKLAMA