Chcesz zerwać, ale nie wiesz jak? Oto jak należy zrywać z każdym ze znaków zodiaku. To naprawdę ma znaczenie!

Znaki zodiaku - jak z nimi zrywać fot. Adobe Stock
Chcesz zakończyć związek, ale przecież twoim celem nie jest to, by złamać komuś serce. Zobacz jak zerwać z każdym ze znaków zodiaku.
/ 11.09.2020 12:36
Znaki zodiaku - jak z nimi zrywać fot. Adobe Stock

Wszyscy różnimy się wrażliwością, odpornością na stres, więc rozstanie można uważać za porażkę lub początek czegoś nowego. Oto jak zerwać z każdym ze znaków zodiaku, by ten, z którym zrywasz, przyjął wieść o rozstaniu bez histerii.

Baran 21.03 -20.04

Barany są wojownicze i mają skłonności do ekstremalnych zachowań. Słusznie możesz więc obawiać się, że informacji o zakończeniu związku nie przyjmie spokojnie.

Dlatego z zerwaniem nie należy zwlekać, bo to tylko rozjuszy Barana. Od razu trzeba przejść do konkretów i szczerze wyjaśnić, dlaczego podjęłaś taką decyzję. Wówczas jest duża szansa, że pozostaniecie w całkiem dobrych relacjach.

Byk 21.04-20.05

Boisz się zerwać z Bykiem? Być może twoje obawy są na wyrost, bo Byki mają tendencję do tkwienia w relacjach, które ich nie satysfakcjonują.

Szczerze porozmawiaj więc ze swoim partnerem. Może się okazać, że od dawna czuł to samo, tylko... no właśnie. Nie zdobył się na odwagę, by ci o tym powiedzieć.

Bliźnięta 21.05–21.06

Zapewnienia w stylu „nie zasługuję na ciebie” czy z inną będziesz szczęśliwszy” to kiepska strategia na zakończenie związku. Jeśli okłamiesz, jaki jest prawdziwy powód, w przyszłości mogą czekać cię nieprzyjemności ze strony Bliźniąt.

Jeśli więc rzucasz go dla kogoś innego, bo się zakochałaś, powiedz o tym, nie kręć. Zrób to jednak taktownie, tak, by go nie obrazić.

Rak 22.06–22.07

Kluczem do skutecznego zerwania z Rakiem jest stanowczość. Jeśli jesteś pewna, że wspólna przyszłość nie jest wam pisana, od razu jasno powiedz, że to koniec. Inaczej Rak będzie robił wszystko, by cię zatrzymać.

Zresztą prawdopodobnie... i tak będzie próbował różnych sposobów, aby ocalić wasz związek. Bądź konsekwentna, nie dawaj drugiej szansy, po prostu odejdź. Z czasem Rak zrozumie, że był to słuszny krok.

Lew 23.07–22.08

Waleczny Lew niełatwo wypuszcza z rąk swoją zdobycz... Urażona duma może sprawić, że ta rozmowa nie będzie należała do najprzyjemniejszych. Chyba, że pozwolisz mu odwrócić sytuację i pozwolić na to, by to on z tobą zerwał. 

W ten sposób zdecydowanie łatwiej będzie mu przełknąć gorycz rozstania.

Panna 23.08–22.09

Przygotuj się na długą, szczerą rozmowę. Nie wystarczy powiedzieć „to koniec”. Panna potrzebuje wspólnego czasu, by sobie to wszystko poukładać w głowie. 

Zamiast pubu wybierz raczej spokojne miejsce w parku. Długi spacer jest wskazany. Dzięki temu nie tylko rozstaniecie się polubownie, macie szansę na przyjacielskie relacje w przyszłości. Zwłaszcza, jeśli tworzyliście wspólną paczkę ze znajomymi.

Waga 23.09–22.10

Z Wagą rozstać się trudno, bo nie od razu przyjmie ten fakt do wiadomości. Będzie się starać zatrzymać cię i może stosować różne sztuczki.

Jeśli jesteś pewna, że wam nie wyjdzie, nie dawaj wciągać się w gierki. Najpewniej niewinna prośba o przysługę ma drugie dno. Chodzi o to, by znów spotkać się z tobą i spróbować przekonać cię do powrotu.

Skorpion 23.10-21.11

Nie licz na to, że po rozstaniu pozostaniecie w przyjacielskich stosunkach. Ze Skorpionem to może być bardzo trudne, wówczas lepiej rozstać się definitywnie.

Skasuj jego numer telefonu, usuń ze znajomych na portalu społecznościowym. Tak będzie zdecydowanie lepiej.

Strzelec 22.11- 21.12

Bądź delikatna, inaczej łatwo zranisz jego uczucia. To, że nie chcesz kontynuować związku nie znaczy, że powinnaś spalić za sobą mosty. 

Strzelec będzie udawał, że nie stało się nic wielkiego, ale w głębi serca będzie bardzo przeżywał rozstanie.

Koziorożec 22.12 - 20.01

Nie łudź się, że po rozstaniu zostaniecie przyjaciółmi, Koziorożec raczej nie będzie ochoty na taki układ. Skoro zdecydowałaś się odejść, zrób to definitywnie.

Wodnik 21.01- 18.02

Będziesz potrzebowała sporo cierpliwości, bo Wodnik potrzebuje czasu, by oswoić się z faktem, że to koniec. Przed wami długa rozmowa, być może nie jedna.

Wodnik bywa uparty, więc może próbować przekonać cię do zmiany decyzji. Bądź na to przygotowana.

Ryby 19.02-20.03

Rozmowa z Rybami będzie należała do najtrudniejszych w twoim życiu. Bezpośrednie powiedzenie Rybom, że to koniec związku, może skończyć się ich histerią. Ryby są wyjątkowo wrażliwe i nie będą umiały przyjąć do wiadomości tego, że właśnie zerwaliście.

Przygotuj się psychicznie, bądź delikatna, uważaj na słowa.

Czytaj więcej na temat znaków zodiaków:Które znaki zodiaku nie powinny łączyć się w pary?Od tych mężczyzn lepiej trzymać się z daleka... Ich znak zodiaku zdradza, dlaczegoTe znaki zodiaku nie mają szczęścia w miłości. Sprawdź, czy się do nich zaliczasz

Redakcja poleca

REKLAMA