Poznaj największe zalety twojego znaku zodiaku. Czy widzisz u siebie te cechy?

zalety znaków zodiaku fot. Adobe Stock
Byk jest pracowity i pomocny, Waga to wspaniała powierniczka sekretów. Rak chętnie służy pomocą, Lew broni słabszych. A jakie zalety ma twój znak zodiaku?
/ 08.07.2020 09:09
zalety znaków zodiaku fot. Adobe Stock

Oto największe zalety wszystkich znaków zodiaku. Czy odnajdujesz wśród nich także dobre cechy?

Baran (21.03 -20.04)

Barany potrafią uparcie dążyć do celu i choć w niektórych przypadkach upór może być wadą, w wielu sytuacjach bardzo się przydaje.

Baran jest konsekwentny i zdecydowany, a przy tym zaraża entuzjazmem osoby ze swojego otoczenia. Nie sposób nudzić się w jego towarzystwie!

Byk (21.04-20.05)

Pracowity i pomocny Byk to prawdziwy skarb wśród przyjaciół. Łatwo nawiązuje nowe znajomości, potrafi odnaleźć się w towarzystwie. Dobrze spędza się z nim czas, tym bardziej że jest skromny i nie lubi się chwalić.

Bliźnięta (21.05–21.06)

Bliźnięta uwielbiają podróże, lubią odkrywać nowe miejsca, łatwo nawiązują nowe znajomości. Do życia podchodzą z entuzjazmem, rzadko popadają w zły nastrój.

Rak (22.06–22.07)

Rak ma łagodne usposobienie, a przy tym potrafi słuchać. Potrafi też zadbać o potrzeby innych, jest empatyczny, wrażliwy (choć czasem aż za bardzo). Chętnie służy pomocą - zazwyczaj bezinteresownie.

Lew (23.07–22.08)

Lew jest hojny, jak obdarowuje to na bogato. Ma doskonałe zdolności przywódcze, potrafi przekonać nawet największych oponentów. Łatwo nawiązuje kontakty, a słabszych - broni.

Panna (23.08–22.09)

Opanowana i rozsądna Panna radzi sobie w podbramkowych sytuacjach. Nie zostawia innych w potrzebie, chętnie udziela się charytatywnie. 

Potrafi doradzić i rozsądzić spór. Jest ugodowa, warto mieć taką osobę za przyjaciela.

Waga (23.09–22.10)

Spokojna Waga ma zwykle wielu przyjaciół, bo rzadko popada w konflikty. Jest przy tym radośnie nastawiona do życia. Można jej powierzyć tajemnicę, dochowa jej.

Skorpion (23.10-21.11)

Konsekwentny i pomocny Skorpion jest wspaniałym przyjacielem. Ma przy tym duże poczucie humoru i dystans do siebie. Potrafi poradzić sobie w trudnej sytuacji. Rzadko korzysta z pomocy innych, jest bardzo samodzielny.

Strzelec (22.11- 21.12)

Strzelec tryska energią i zaraża innych entuzjazmem. Uwielbia przygody, podróże, odkrywanie świata. Łatwo zdobywa zaufanie, dlatego zwykle otacza się wianuszkiem przyjaciół. W jego towarzystwie trudno się nudzić!

Koziorożec (22.12 - 20.01)

Koziorożec jest świadomy, konsekwentny, dobrze wie, czego chce i jak to osiągnąć. Jest przy tym dobrze zorganizowany i troskliwy. Potrzebującym służy pomocą.

Wodnik (21.01- 18.02)

Sprawiedliwy, choć wśród Wodników jest wielu egoistów, potrafi też dbać o wspólne dobro. Jest lubiany w towarzystwie, rozmowny, z szacunkiem słucha swojego rozmówcy.

Ryby (19.02-20.03)

Ryby są bardzo emocjonalne, co bywa zaletą, bo dbają o innych. Nie mogą patrzeć na cudzą krzywdę, bronią słabszych, dobrze opiekują się zwierzętami.

Ryby są także rodzinne, dbają o dobre relacje. W związkach potrafią okazywać czułość.

To też może cię zainteresować:Oto najwięksi romantycy wśród znaków zodiakuKtóre znaki zodiaku nie powinny łączyć się w pary?Znaki zodiaku z największą szansą na bogactwo