Skorpion jest ambitny i za wszelką cenę będzie pragnął rozwoju swojej firmy, a w tym i podwładnych. / Fotolia

Skorpion: Czy nadajesz się na szefa?

Skorpiony są z natury dynamiczne i niezwykle ambitne. Dlatego praca pod rządami takiego szefa należy raczej do tych trudniejszych i bardziej wymagających.
/ 09.03.2011 11:55
Skorpion jest ambitny i za wszelką cenę będzie pragnął rozwoju swojej firmy, a w tym i podwładnych. / Fotolia

Pracownicy nie powinni liczyć na taryfę ulgową i spokojne chwile spędzone w firmie. Skorpion, który w życiu jest niesamowitym entuzjastą i tryska energią, podobnie będzie zachowywał się w pracy. Inny problem to to, że taki szef jest bardzo nieufny i podejrzliwy, przez cały czas węszy spisek. Lepiej go nie oszukiwać, bo wówczas na długo można się już pożegnać z podwyżką czy też ewentualnym awansem. Zaletą posiadania takiego szefa jest to, że pod jego okiem z pewnością można wiele zyskać i się nauczyć.

Zobacz także: Jakim pracownikiem jest Skorpion?

Skorpion jest ambitny i za wszelką cenę będzie pragnął rozwoju swojej firmy, a w tym i podwładnych. Stąd też będzie starał się stworzyć zintegrowany i miły zespół. Każdy pracownik może liczyć na jego sprawiedliwość i nagrodę za zasługi, nie obędzie się również bez darmowych szkoleń i wyjazdów. 

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Skorpiony?

Skorpiony świetnie sprawdzają się w zawodach, które wymagają dużej elastyczności i odpowiedzialności, jak policja, prawo, medycyna czy też prezydentura.