POLECAMY

Sennik

Co znaczy, jeśli śni mi się testament?

Sny o testamencie są przerażające dla każdego, zwłaszcza, jeżeli testament, który pojawia się we śnie jest nasz. Sprawdź, co może kryć się za tym symbolem.

Co znaczy, jeśli śni mi się testament?

Testament symbolizuje rzeczywiste przygotowanie się do ostatniej drogi. Wówczas w marzeniu sennym porządkujemy sprawy ze świata doczesnego. Testament można również rozpatrywać jako dialog między podświadomością, a świadomością - w znaczeniu pozytywnym: coś w nas umarło, abyśmy narodzili się na nowo, dostajemy wskazówki, porady, natomiast znaczeniu negatywnym: podświadomość komunikuje nam, co może się stać, gdy będziemy postępowali wbrew sobie.

Najczęstsze znaczenia snu:

  • pisać testament - uregulowanie interesów
  • czytać testament - radość
  • robić - uregulowanie interesów

Interpretacja snu:

Nikt z nas nie lubi myśleć o śmierci ani żadnej kwestii z nią związanej. W ciągłym biegu życia mało kto poświęca uwagę tym sprawom. Niestety we śnie mogą one nas nawiedzić ze zdwojoną mocą. To, czego obawiamy się za dnia, w nocy nabiera siły. Podczas snu nie jesteśmy w stanie kontrolować ani naszych emocji, ani tym bardziej obrazów, które przewijają się przed naszymi oczami. Zobaczmy, co może oznaczać sen, w którym obrazem wybijającym się na pierwszy plan jest testament.

Zobacz także: Co znaczy, jeśli śnią mi się pocałunki?

Piszesz testament

Tego snu nie powinieneś się obawiać. Z pewnością sam taki obraz, może już wywołać mdłości u większości ludzi. Jest on przerażający i wydaje się być złą wróżbą. Jest jednak całkowicie odwrotnie. Jeżeli śnisz o tym, że spisujesz testament to znak, że Twoje życie będzie długie i radosne. Nie musisz się martwić o swoją przyszłość, czeka cię naprawdę cudowne życie. A przynajmniej tak zapowiada się to w tej chwili. Pamiętaj bowiem, że w życiu wszystko może się nagle odmienić. Nie osiadaj więc na laurach, tylko walcz o to, co jest ci pisane. Zwycięzcą jest bowiem zawsze ten, kto dopomaga własnemu szczęściu.

Ktoś niszczy testament

To bardzo zły omen, który powinieneś wziąć na poważnie sobie do serca. Dopuszczasz w myśli bowiem coś, co wcale nie jest dobre. Zastanów się dobrze, czy wszystko, co planujesz, jest uczciwe i szczere. Nie chcesz chyba stracić rodziny i przyjaciół. Czasami zdarza się bowiem, że dążąc do jakiegoś celu, nie zauważamy po drodze, że dopuszczamy się oszustwa czy zdrady nawet. Spójrz z dystansem na swoje życie i przemyśl jeszcze raz dobrze wszystko to, co zamierzasz zrobić w najbliższej przyszłości.

Zobacz także: Czy możemy wpływać na nasze sny?

Ktoś chce obalić testament

Jest to również zły znak. Zacznij rozglądać się wokół siebie, niestety w najbliższej przyszłości czekają cię nieprzyjemne scysje z bliskimi. Jesteś oczywiście w stanie się przed nimi uchronić, jeżeli dobrze rozegrasz sytuację, w której się właśnie znalazłeś. Nie bagatelizuj jednak tego snu, może się bowiem okazać, że kłótnia, która początkowo będzie wyglądać na zwykłą, niewinną sprzeczkę, okaże się początkiem znacznie poważniejszego zamętu w Twoim życiu.

Ktoś gubi testament

Uważaj na swoje sprawy materialne. Spróbuj powstrzymać się w najbliższej przyszłości przed wielkimi wydatkami. Nie podejmuj żadnej decyzji w sprawach inwestycji. Przyjrzyj się uważnie swoim finansom. Możliwe, że zbyt pochopnie wydawałeś ostatnio pieniądze. A może ktoś podkrada ci fundusze z karty. Zastanów się, czy ostatnio nie ubyło Ci pieniędzy. Niestety, ale nawet najbliżsi przyjaciele wobec wizji bankructwa, mogą okazać się złodziejami. A znacznie lepiej wyjdziesz, gdy przekonasz się o tym zanim sam okażesz się bankrutem.