Wywróż z kości swoją przyszłość

Wywróż z kości swoją przyszłość
Już starożytni odczytywali przyszłość za pomocą kości. Teraz Ty też możesz to zrobić. Rzuć kości i zobacz, co cię czeka w najbliższej przyszłości.
/ 30.04.2010 11:28
Wywróż z kości swoją przyszłość

PRZEJDŹ DO STRONY BABA MOVIE >>>

1-1 Początkowe zamglenia, ale później na twoim horyzoncie pojawi się słońce.

Niepotrzebnie rozdwajasz włos na czworo, przez co nagromadzasz sobie tylko nieporozumień. Na szczęście zmądrzejesz szybko i przestaniesz robi z igły widły. Niebo się rozchmurzy, a pogoda, która zapanuje, będzie długotrwała.

1-2 Lekkie chmury i zmienna pogoda.

Nie ma na świecie niczego idealnego, więc nie poświęcaj życia na ich poszukiwanie. Małe zachmurzenie będzie twoim stałym towarzyszem w życiu, ale to nie znaczy wcale, że nie pojawia się także i promienie słońca. Wykorzystaj je na poszukiwanie miłości i przyjaźni.

1-3 Upalne słońce i susza.

Czeka cię wspaniałe życie, pełne słońca i upałów. Pamiętaj jednak, że zbyt dużo słońca może spowodować suszę, ta z kolei już wcale nie jest taka dobra. Nie odrzucaj przyjaźni, samemu trudno jest człowiekowi na świecie.

1-4 Jasne niebo z lekkimi obłokami.

Twoje życie będzie upływało spokojnie i radośnie. Może już niedługo na swojej drodze spotkasz wybranka serca. Uważnie się rozglądaj, by nie przegapić swojej szansy. Czasami na spokojnym morzu człowiek zbytnio zapomina się i w końcu trafia na mieliznę, z której trudno jest mu później się wydostać.

Zobacz również: Jak różnica wieku wpływa na wasz związek

1-5 Pogoda bezwietrzna, choć niebo momentami zachmurzone.

Będzie sprzyjało ci szczęście, nie ważne czego się podejmiesz, zawsze uda ci się to doprowadzić do końca. Tylko pamiętaj, by za bardzo nie skupiać się na sobie i swojej pracy, byś pewnego dnia nie obudziła się i zdała sobie nagle sprawę, że jesteś na świecie całkiem sama.

1-6 Chmury i silny wiatr.

Z pewnością nic, co osiągniesz, nie będzie sprawą przypadku. O wszystko będziesz musiała walczyć jak lew, ale się opłaci. Pomoże ci osoba z twojego otoczenia, o którą początkowo nawet byś o to nie podejrzewała. Czeka cię sukces i wielka radość w życiu. Twój trud się opłaci.

2-2 Niebo mocno zachmurzone, pogoda niezbyt sprzyjająca.

Nie przejmuj się początkowymi problemami, czeka cię w życiu naprawdę dużo szczęścia. Znajdziesz je w ramionach ukochanego, który obdarzy cię niezwykłym uczuciem. Pracuj a zdobędziesz nowe umiejętności, które w przyszłości zaowocują świetną pracą.

2-3 Burze, huragany i błyskawice.

Niestety najbliższy czas nie zapowiada się dla ciebie szczególnie pomyślnie, ale nie załamuj rąk. Trzeba zawsze mieć nadzieję. Pomiędzy burzami zwykle pojawia się słońce. Wykorzystaj te chwile, by doładować swoje akumulatory, by mieć siłę na dalszą walkę. Opłaci się, zostaniesz wynagrodzona za swój trud.

2-4 Słota, po której jednak przyjdzie przejaśnienie.

Mimo że teraz jesteś smutna i załamana, nie rezygnuj. Już niedługo na horyzoncie pojawi się słońce i nowa szansa na radość. Masz plany – realizuj je, nawet jeśli początkowo nic z nich nie będzie wychodziło. Ufaj przyjaciołom, wspomogą cię w trudnych chwilach.

2-5 Zmienna pogoda, raczej chłodno.

W twoim życiu uczuciowym nie będzie układało się najlepiej. Może warto by jednak pomyśleć o jakiejś zmianie, może jednak ten wybranek nie jest tym właściwym. Zaryzykuj, a może się okazać, że wygrasz los na loterii.

2-6 Małe chmury, mała fala.

Raz coś się traci, raz zyskuje, takie jest życie, więc nie poddawaj się tak łatwo. Rozejrzyj się wokół siebie, ktoś od dawna już wzdycha do ciebie, ale ty tego nie zauważasz. Nie marnuj życia na ciągłe wzdychanie i smutki, masz je tylko jedno. Chwyć byka za rogi i ruszaj w świat!

3-3 Piękna pogoda i ciepłe wiatry.

Sprzyja ci szczęście, teraz jest właśnie ten właściwy moment, by podjąć najważniejsze decyzje w swoim życiu. Nie marnuj szansy, którą daje ci los, bo nie wiadomo, jak szybko pojawi się nowa. Zobaczysz, że niedługo na twojej drodze pojawi się cudownym mężczyzna, nie daj mu odejść. A może i w pracy się poprawi.

3-4 Chmury, ale i słońce.

Nie przejmuj się dotychczasowymi niepowodzeniami miłosnymi. Tuż za rogiem czeka na ciebie prawdziwe szczęście, ten, na którego czekałaś całe życie. Tylko nie przegap okazji i nie zniechęć go do siebie.

Zobacz także: Poznaj swoją przyszłość

3-5 Niespokojna i burzliwa pogoda.

Zapowiedź burzliwego związku. Będziecie rozchodzić się i wracać. Dobrze zastanów się, czego tak naprawdę pragniesz w życiu. Jeżeli zamierzasz spędzić resztę życia z obecnym partnerem, może by warto poszukać kompromisu i wreszcie zdecydować się na poważny krok.

3-6 Deszcz, ale zaraz po nim czas na słońce.

Nie poddawaj się, twoje życie jeszcze się odmieni. Miej tylko nadzieje i czekaj na odpowiedni moment. Żadne smutki cię nie złamią. Oprzyj się na wiernych ci przyjaciołach, pomogą ci w trudnych chwilach, pomogą zobaczyć promień słońca prześwitujący przez zachmurzone niebo.

4-4 Deszcz, silne wiatry i odrobina słońca.

Ciągle zmagasz się z przeciwnościami losu, jesteś nieustającą wojowniczką. Może wcale nie musisz tak żyć. Spójrz wokół siebie, czy nie ma tam nikogo, komu mogłabyś zaufać. Dobrze się zastanów, czy faktycznie warto poświęcać życie ciągłej walce.

4-5 Przejaśnienia.

Raz na wozie, raz pod wozem – to będzie twoja dewiza. Przygotuj się na to, a nie złamie cię żadne silniejszy podmuch wiatru. Wykorzystaj każdą chwilę ocieplenia, a zdobędziesz to, o czym marzysz.

4-6 Zawieje i burze.

Nie będzie ci łatwo, ale pamiętaj, że to ty trzymasz stery własnego statku. Zaprowadzisz go tam, gdzie będziesz chciała. Początkowo może być ci trudno, ale szybko okaże się, że własnymi siłami jesteś w stanie zajść naprawdę daleko. A pomoże ci w tym z pewnością pewien tajemniczy mężczyzna.

5-5 Lekko zachmurzone niebo i słaby wiatr.

W najbliższym czasie będziesz musiała wybierać między miłością a pracą. Tylko od ciebie zależy na co postawisz, ale przed ostatecznym dokonaniem wyboru dobrze się zastanów, byś później niczego nie żałowała. Uważaj na przyjaciół, nie wszyscy są nimi w rzeczywistości.

5-6 Ciemne i zachmurzone niebo.

Nie będzie lekko. Przygotuj się na duże trudności i zmagania. Czeka cię droga pod mocno stromą górę. Ale pamiętaj, że gdzieś tam wysoko znajduje się jej szczyt, a potem już pójdzie jak z górki. Dotrwaj do tego momentu, a zobaczysz, że twój trud zostanie wynagrodzony.

6-6 Piękna pogoda, Księżyc w pełni.

Czeka cię powodzenie w sferze materialnej i zawodowej. Uważaj tylko na nowo poznanego mężczyznę, będzie chciał zawładnąć twoim życiem. Zastanów się czy ci się to opłaca.

PRZEJDŹ DO STRONY KONKURSOWEJ BABA MOVIE >>>

Redakcja poleca

REKLAMA