POLECAMY

Zaproszenia urodzinowe - 20 gotowych treści!

Specjalnie dla was przygotowaliśmy gotowe teksty zaproszeń na imprezę z okazji urodzin. To 20 zabawnych, tradycyjnych i oryginalnych wzorów zaproszeń urodzinowych. Wybierz coś odpowiedniego dla siebie!
Zaproszenia urodzinowe - 20 gotowych treści! fot. Fotolia

Zaproszenie urodzinowe rymowane

 • Urodzinową zabawę bardzo długo się pamięta. W tym na pewno mi pomoże Twoja buzia uśmiechnięta!!! Serdecznie zapraszam ......................(imię i nazwisko) w dniu ..... o godz. ....... adres........... na moje urodziny.

Zaproszenie urodzinowe wierszykiem

 • Czad impreza się szykuje,
  Jak przegapisz będziesz frajer!
  Wymagany ubiór trendy,
  Nastrój cool i ... prezent bajer!
  Zapraszam Cię dzisiaj na moją imprezę urodzinową!

Zobacz także: Imprezowe e-zaproszenia - wyślij za darmo!

Zaproszenie urodzinowe oficjalne z żarcikiem

 • Mam zaszczyt zaprosić Szanowną Panią/Pana …………. na uroczystość obchodów moich urodzin. Odbędą się one dnia ………….. o godzinie ………………….. w aktualnym miejscu mego zamieszkania. Proszę o zabranie dobrego humoru i pięknych życzeń. Mile widziane uśmiechy na twarzy i pomysły na dobrą zabawę. Dla bezpieczeństwa ogółu nie przynosić bomb, ani innych wybuchowych przedmiotów.

Zaproszenie urodzinowe stonowane

 • Serdecznie zapraszam .... na przyjęcie urodzinowe z okazji moich …. urodzin, które odbędzie się dnia ……………. w ………………….. Przyjęcie zacznie się o godzinie …………... Zabawa będzie do białego rana. Serdecznie zapraszam, proszę o potwierdzenie przybycia.

Zaproszenie urodzinowe dla przyjaciół

 • Drodzy przyjaciele! Mam zaszczyt zaprosić Was na przyjęcie urodzinowe, które odbędzie się w dniu ………….. o godzinie ………. w ………………Będzie miła zabawa. Serdecznie zapraszam!

Zaproszenie urodzinowe od jubilata i jubilatki

 • Mam zaszczyt zaprosić Panią/Pana (imię i nazwisko) na uroczystość urodzinową, która odbędzie się dnia …………… o godzinie …………… w ..............

  Z pozdrowieniami
  Jubilatka/Jubilat ... podpis

Zaproszenie urodzinowe z dobrym humorem

 • Zaproszenie dla …………….. na przyjęcie urodzinowe, które odbędzie się w …………… o godz. ………… Mile widziane dobre humory!


  Z pozdrowieniami
  Jubilatka/Jubilat ... podpis

Zaproszenie urodzinowe - grzeczne

 • Byłoby nam niezmiernie miło gdybyście zechcieli przyjść do nas na kolację w dniu moich ….. urodzin. Na kolacji (data) będzie cała moja rodzina i najbliżsi przyjaciele, dlatego i Was nie może w tym dniu zabraknąć.

Zaproszenie urodzinowe - proste i na temat

 • Zapraszam Cię serdecznie na moje przyjęcie urodzinowe, które odbędzie się ………… (data) o godzinie……………. w……………….…(miejsce przyjęcia).

Zaproszenie urodzinowe - zwyczajne

 • W tym tygodniu wypadają moje urodziny! Zamierzam uczcić to drobne święto organizując imprezę, która odbędzie się dnia ……………………. o godzinie……. w ………………………………. Mam nadzieję, że zaszczycisz mnie swoją obecnością!

Zobacz także: E-kartki imieninowe - wyślij za darmo!

Zaproszenie urodzinowe - niespodzianka

 • Serdecznie zapraszam na imprezę urodzinową, , która odbędzie się dnia ……………………. o godzinie……. w ………………………………. Organizuję ją bynajmniej nie dla siebie - będzie to impreza niespodzianka dla …………………. (imię jubilata) Dlatego proszę o dyskrecję!

Zaproszenie urodzinowe - kameralne

 • W najbliższy piątek (lub wpisz inny dzień tygodnia) pragnę zorganizować u siebie kameralne przyjęcie z okazji moich ……….. urodzin. Uważam tę liczbę za wartą świętowania! Ponadto - urodziny ma się raz do roku, najwyższa pora zacząć obchodzić je hucznie!

Zaproszenie urodzinowe bez wzgardy

 • Mam niebywały wprost zaszczyt zaprosić Cię na swoje przyjęcie urodzinowe, które odbędzie się dnia ……………………. o godzinie……. w ……………………………….(adres). Ufam, że moje zaproszenie nie zostanie wzgardzone, a Ty uświetnisz imprezę swoją obecnością!

Zaproszenie urodzinowe dla doborowego towarzystwa

 • Serdecznie zapraszam na drobne i kameralne przyjęcie organizowane z okazji moich …… urodzin. Impreza odbędzie się dnia ……………………. o godzinie……. w ………………………………. Planuję wyśmienitą zabawę w doborowym towarzystwie, dlatego też nie może Cię zabraknąć!

Zaproszenie urodzinowe zbiorowe

 • Z racji moich ……. urodzin pragnę wszystkich tu obecnych zaprosić na imprezę, która odbędzie się dnia ……………………. o godzinie……. w ………………………………. Planuję wyśmienitą zabawę przy dobrym jedzeniu (i nie tylko!) oraz w doborowym towarzystwie. Mam nadzieję, że nikogo z zaproszonych nie zabraknie!

Polecamy: Życzenia urodzinowe - rymowane

Zaproszenie urodzinowe nie byle jakie

 • Serdecznie zapraszam na przyjęcie urodzinowe! Nie będzie to byle jaka zabawa - zamierzam bardzo hucznie uczcić swoje ……… urodziny. Szykuje się świetna zabawa, doborowe towarzystwo i nie tylko! Nie może Cię zabraknąć - wpadaj, gwarantuję niezapomniane wrażenia!

Zaproszenie urodzinowe z okazji małego święta

 • Dziś mam małe święto - obchodzę ….. urodziny. Z tej okazji chciałbym zaprosić Cię bardzo serdecznie na imprezę urodzinową, która jest planowana na najbliższy weekend. Najprawdopodobniej spotkamy się u mnie, a potem pójdziemy do najbliższego klubu. Mam nadzieję, że będziesz!

Zaproszenie urodzinowe na domówkę

 • Serdecznie zapraszam na drobną "posiaduchę" organizowaną specjalnie z okazji moich urodzin. Domówka odbędzie się dnia ………………………… o godzinie ………… u mnie. Na wszelki wypadek podaję adres: ………………………………………………………. Do zobaczenia!

Zaproszenie urodzinowe na niecodzienną imprezę

 • Z okazji moich ………. urodzin mam ogromny zaszczyt zaprosić na świętowanie tej niecodziennej uroczystości. Specjalnie z tej okazji organizuję imprezę! Odbędzie się ona dnia …………………………….. o godzinie ………. Bardzo liczę na Twoje przybycie!

Zaproszenie urodzinowe na okrąglutką rocznicę

 • Z okazji moich urodzinek, niestety już........, a to okrąglutka rocznica - zapraszam Cię wraz z osobą towarzyszącą na małe spotkanie w gronie najbliższych i przyjaciół. Odbędzie się ono (data, adres, godzina). Proszę o potwierdzenie przybycia na adres e-mail lub pod numerem telefonu....
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (166)
/2 lata temu
Cześć, jeśli szukacie programu gdzie będziecie mogły stworzyć zaproszenia z powyższymi tekstami to polecam 4create.pl - świetny program
/2 lata temu
Prawie nic fajnego
/2 lata temu
śmieszne polecam
POKAŻ KOMENTARZE (163)