Jak napisać dobre zaproszenie na 18? Oto gotowe teksty zaproszenia: śmieszne, uniwersalne, poważne

zaproszenie na 18 fot. Adobe Stock, oneinchpunch
Zaproszenie na 18 to ważna rzecz podczas planowania imprezy. Nie wiesz jaki tekst zaproszeń wybrać? Nic nie przychodzi Ci do głowy? Oto gotowe teksty zaproszeń na imprezę z okazji 18-stych urodzin. Wybierz coś odpowiedniego dla siebie i pasującego do klimatu Twojego przyjęcia. Do wyboru masz aż mnóstwo propozycji!
/ 16.01.2024 08:18
zaproszenie na 18 fot. Adobe Stock, oneinchpunch

Zaproszenie na 18 możesz napisać ręcznie na kartce (własnoręcznie zrobionej albo kupionej), a także wysłać SMS-em, mailem lub przekazać w dowolnej innej formie. Daj się ponieść kreatywności i stwórz piękne zaproszenia na swoje 18 urodziny. Oto gotowe propozycje.

Spis treści:

  1. Kreatywne zaproszenia na 18
  2. Uniwersalne zaproszenia na 18
  3. Rymowane zaproszenia na 18

Kreatywne zaproszenia na 18

Jeśli chcesz przygotować ciekawe, kreatywne zaproszenie, które będzie równie niezapomniane jak impreza 18. Tutaj naprawdę masz pełne pole do popisu - puść wodze fantazji i stwórz genialne zaproszenie z tymi pomysłami:

***

Witajcie, witajcie nadobne szlachcianki i roztropni szlachcice.
Zacna panna ..... (imię) z domu ...... ma zaszczyt prosić
niewiastę ....... (imię kobiety) i jegomościa ..... (imię mężczyzny)
na "Bal osiemnastej wiosny" w dniu wielkim a miłym który to na dzień ...... (dzień i łacińska nazwa miesiąca np. 22 Juliusa) roku pańskiego .... (rzymskimi cyframi wpisany rok) wyznaczony. W komnatach ...... (np. restauracji „Zameczek”) w grodzie ....... (nazwa miejscowości) odbywać się będą wszelakie harce od ... (godzina) bicia zegara. A że szkodliwego nic nad próżnowanie być nie może, tedy kapela wyborna "diżejowa" przygrywać nam będzie różnorakie pieśni a melodyje skoczne. Pieczyste gorące strawy wszelakie miody pitne oraz inne smakołyki na stołach będą biesiadnych królować!!! Zatem przybywaj gościu miły wszak to nie są jakie drwiny!

***

Z okazji moich upragnionych osiemnastych urodzin organizuję kameralną imprezę tylko dla wybranych – dlatego możesz czuć się zaszczycony moim zaproszeniem. Owa owiana tajemnicą urodzinowa zabawa odbędzie się dnia.... roku pańskiego.... Liczę na Twoje przybycie, mój/moja drogi/droga ..... (imię).

***

Z okazji mojego wejścia w dorosłość chcę być ostatni raz nieodpowiedzialny i dziecinny! Dlatego bawimy się, bawimy! Dnia ……………. o godzinie………….. w ………………………………… (adres). Nie może Cię zabraknąć, bo szykuje się ostra jazda!!!

***

Ziomulek, nie bądź frajer i rezerwuj sobie ...........(data), bo tego dnia .........(imię) zamierzam z wielkim hukiem wskoczyć w dorosłość!!! Wypas, co?? Łap taxi, zakładaj najlepsze gatki i wlatuj o ...........(godzina) ..............(miejsce) City, Adres:............... Pokręcimy kuperkami & browarek będzie się lał strumieniami! Grzej, bo czekamy! Imprezę osiemnastkową ....(data) w Londonie sponsorują : ....(wymienieni z ksywek ludzie)

***

Marzy Ci się dobra zabawa? Nie przegap: .... (godzina), dnia ...., miesiąca ....., roku pańskiego ...., w .... (miejsce) rozpoczyna się niesamowita, nieziemska, niebywała, niemożliwa do przegapienia impreza z okazji 18-tych urodzin ..... (imię, nazwisko)! Musisz tam być!

***

Poważne nadejść mają dla mnie dni, w dorosłość wchodzę, odpowiedzialny mam być… Ale ten jeden raz mnie nie zbawi - zabawmy się w imię moich 18 urodzin! Dnia …………….. o godzinie ………………. Rozpoczyna się osiemnastkowa impreza w ……………………………………. (adres). Zapraszam bardzo serdecznie!

zaproszeniena 18 tekst śmieszne

fot. Zaproszenia na 18 urodziny/Adobe Stock, wip-studio

Uniwersalne zaproszenia na 18

Klasyczne, a jednocześnie luźne i nieco zabawne zaproszenia świetnie sprawdzą się dla członków rodziny, dalszych znajomych czy kogoś, o kim wiesz, że woli właśnie taką stonowaną formę zaproszeń.

***

Dnia .... miesiąca .... odbędzie się niepowtarzalna impreza urodzinowa w ..... Nie są to „zwykłe” urodziny - tym razem świętujemy liczbę magiczną zwłaszcza dla solenizanta - 18. Dlatego też uprzejmie proszę o przybycie - dobra zabawa murowana!

***

Z okazji urodzin nie byle jakich i nie byle czyich zapraszam serdecznie na wielkie święto zorganizowane specjalnie w celu uczczenia wchodzącego w dorosłość solenizanta. Przednia zabawa, na której obecność jest obowiązkowa odbędzie się ....(dzień, miesiąc) o godzinie .... w .... (miejsce).

***

18 kończąc wiosnę zapraszam z wielką radością na urodzinową imprezę zorganizowaną dnia .... o godzinie .... w .... (miejsce). Obecność jest obowiązkowa, w programie atrakcji przewidziana dobra zabawa!

***

Z okazji 18-tych urodzin zapraszam serdecznie na imprezę urodzinową zorganizowaną w .... (miejsce). Planowane rozpoczęcie zabawy – godzina .... Z niecierpliwością i tęsknotą wypatruję dnia ...., ponieważ właśnie wtedy oczekuję na Ciebie, by wspólnie rozpocząć świętowanie. Wyśmienita zabawa murowana!

***

Na zwykłą osiemnastkę niezwykłej osoby zaprosić Was pragnę serdecznie! Planowana impreza rusza o godzinie ...., dnia ...., w miejscu .... Obecność jest obowiązkowa, zwłaszcza, że szykuje się wyśmienita zabawa! Dlatego pamiętaj, ...... (godzina + data).

***

Urodziny 18-te to niezwykłe święto. Wchodzi się w okres dorosłości, kończy się czas błogiej nieodpowiedzialności. Aby uczcić tak poważny krok, tak cudowne wejście w upragnioną dorosłość, zapraszam serdecznie na imprezę urodzinową, dnia.... o godzinie.... w..... Przewidziana dobra zabawa, żeby nie powiedzieć - najlepsza w tym roku!

***

Z okazji niepowtarzalnych i najważniejszych 18-tych urodzin zapraszam serdecznie na wspólne świętowanie dnia...., w...., o godzinie.... Obecność obowiązkowa, a zabawa - jedyna w swoim rodzaju!

***

Osiemnaste urodziny ma się tylko raz! I jako jedyne są tak ważne, przynajmniej dla mnie. Jest to więc idealny powód, żeby uczcić je wyśmienitą zabawą! Dnia... o godzinie.... w .... odbędzie się niepowtarzalna impreza! Zapraszam serdecznie do wzięcia w niej udziału!

***

Z okazji 18-tki zapraszam serdecznie na imprezę, która odbędzie się dnia... o godzinie.... w ..... Niesamowite atrakcje, udana zabawa, radosne tańce i upojenie alkoholowe - te i inne atrakcje gwarantowane.

***

Osiemnastka to idealny powód, aby wspólnie się zabawić! Dlatego zapraszam serdecznie na imprezę organizowaną dnia.... w.... Przewiduję tłumy gości, taneczną muzykę, alkohol oraz niezapomniane wspomnienia! Nie może Cię zabraknąć, więc nie zastanawiaj się - przychodź!

***

Najwyższy już czas! Wkrótce kończę 18 lat i moje wejście w dorosłość chcę hucznie oblać! Nie może Cię zabraknąć – szykuje się niezła impreza! Zapraszam dnia ……………………… do ……………………………. Wstęp od godziny ………….. Do zobaczenia na miejscu!

***

Z okazji tak poważnego wieku, w jaki mam zaszczyt wejść , urządzam kameralne przyjęcie. Chciałabym bardzo móc Cię ugościć i wspólnie oblać moje 18-te urodziny. Zabawa odbędzie się dnia ……………………… o godzinie …………………… w …………………… (adres)

***

Z okazji mojego ostatniego dnia niewinności i dzieciństwa organizuje imprezę, którą mam zamiar wejść w dorosłość! Startujemy dnia …………….. o godzinie …………… w …………………………. (adres). Nie może Cię zabraknąć – pamiętaj od 12 dopiero się rozkręcamy - więc szykuj się na całonocną imprezę!

***

Z okazji moich wspaniałych 18 urodzin organizuję małą imprezkę. Ma ona na celu uczczenie wspomnianych już urodzin – przecież 18 to poważna sprawa! Dlatego liczę, że uświęcimy ten dzień razem – o godzinie ……… otwieram bramy naszego raju – klubu przy ulicy ………………………………. Spędzimy tan najbliższą noc, a kto wie, czy i nie dzień! Zabawa będzie stuprocentowa, a Twoja obecność – jest obowiązkowa!

zaproszenie na 18 tekst

fot. Uniwersalne zaproszenia na 18/Adobe Stock, mtrlin

Rymowane zaproszenia na 18 urodziny

Nie tylko życzenia na 18 urodziny mogą być rymowane. Możesz także napisać wierszyk, w którym zaprosisz swoich bliskich na niezapomnianą imprezę.

***

Urodzinową zabawę bardzo długo się pamięta.
W tym na pewno mi pomoże Twoja buzia uśmiechnięta!

Serdecznie zapraszam ......................(imię i nazwisko) w dniu ..... o godz. ....... adres........... na moje 18 urodziny.

***

Czad impreza się szykuje,
Jak przegapisz, będziesz frajer!
Wymagany ubiór trendy,
Nastrój cool i ... prezent bajer!
Zapraszam Cię dzisiaj na imprezę życia!
Będzie fajna muza i ... mleko do picia!

***

Nim się obejrzałam minął mi roczek
i wnet postawiłam swój pierwszy kroczek.
Dziś już w dorosły wchodzę świat,
bo kończę w końcu 18 lat.
Z tej okazji zapraszam Was goście,
byście ze mną przekroczyli próg dorosłości.

Czytaj także:
Ile dać w kopercie na 18 urodziny?
Życzenia urodzinowe dla kolegi
Życzenia urodzinowe dla koleżanki

Redakcja poleca

REKLAMA