POLECAMY

Zaproszenia na 18-stkę

Impreza urodzinowa na 18-tkę musi być wyjątkowa. Nie wiesz jaki tekst zaproszeń wybrać? Nic nie przychodzi Ci do głowy? Oto gotowe teksty zaproszeń na imprezę z okazji 18-stych urodzin. Wybierz coś odpowiedniego dla siebie i pasującego do klimatu Twojego przyjęcia. Do wyboru masz aż 30 tekstów zaproszeń!
Zaproszenia na 18-stkę

Zaproszenie na 18-tkę w staropolskim stylu

 • Witajcie, witajcie nadobne szlachcianki i roztropni szlachcice.
  Zacna panna ..... (imię) z domu ...... ma zaszczyt prosić
  niewiastę ....... (imię kobiety) i jegomościa ..... (imię mężczyzny)
  na "Bal osiemnastej wiosny" w dniu wielkim a miłym który to na dzień ...... (dzień i łacińska nazwa miesiąca np. 22 Juliusa) roku pańskiego .... (rzymskimi cyframi wpisany rok) wyznaczony. W komnatach ...... (np. restauracji „Zameczek”) w grodzie ....... (nazwa miejscowości) odbywać się będą wszelakie harce od ... (godzina) bicia zegara. A że szkodliwego nic nad próżnowanie być nie może, tedy kapela wyborna "diżejowa" przygrywać nam będzie różnorakie pieśni a melodyje skoczne. Pieczyste gorące strawy wszelakie miody pitne oraz inne smakołyki na stołach będą biesiadnych królować!!! Zatem przybywaj gościu miły wszak to nie są jakie drwiny!

Zaproszenie na 18-tkę dla miłych gości

 • Chcę zaprosić miłych gości ku olbrzymiej mej radości na imprezę,
  gdzie niedługo szampan będzie lał się strugą!
  Niech się dowie cały świat, że mam osiemnaście lat!
  Przyjęcie urodzinowe odbędzie się w ………………o godzinie …….
  Obecność obowiązkowa.

Zobacz także: Zaproszenia na babski wieczór

Zaproszenie na 18-tkę z rymem

Urodzinową zabawę bardzo długo się pamięta. W tym na pewno mi pomoże Twoja buzia uśmiechnięta!!! Serdecznie zapraszam ......................(imię i nazwisko) w dniu ..... o godz. ....... adres........... na moje 18 urodziny.

Zaproszenie na 18-tkę dla ziomali

 • Ziomulek, nie bądź frajer i rezerwuj sobie ...........(data), bo tego dnia .........(imię) zamierzam z wielkim hukiem wskoczyć w dorosłość!!! Wypas, co?? Łap taxi, zakładaj najlepsze gatki i wlatuj o ...........(godzina) ..............(miejsce) City, Adres:...............
  Pokręcimy kuperkami & browarek będzie się lał strumieniami! Grzej, bo czekamy!
  Imprezę osiemnastkową ....(data) w Londonie sponsorują : ....(wymienieni z ksywek ludzie).

Zobacz także: Zaproszenia na piwo

Zaproszenie na 18-tkę cool

 • Czad impreza sie szykuje,
  Jak przegapisz będziesz frajer!
  Wymagany ubiór trendy,
  Nastrój cool i ... prezent bajer!
  Zapraszam Cie dzisiaj na imprezę życia!
  Będzie fajna muza i ... mleko do picia!

Zaproszenie na odlotową osiemnastkę

 • Zapraszam na odlotową osiemnastkę.
  Impreza stuprocentowa,
  obecność obowiązkowa...

Zaproszenie na 18-tkę - wchodzę w próg dorosłości

 • Nim się obejrzałam minął mi roczek
  i wnet postawiłam swój pierwszy kroczek.
  Dziś już w dorosły wchodzę świat,
  bo kończę w końcu 18 lat.
  Z tej okazji zapraszam Was goście,
  byście ze mną przekroczyli próg dorosłości.

Zaproszenie na niezwykłe 18-te urodziny

 • Dnia .... miesiąca .... odbędzie się niepowtarzalna impreza urodzinowa w ..... Nie są to „zwykłe” urodziny - tym razem świętujemy liczbę magiczną zwłaszcza dla solenizanta - 18. Dlatego też uprzejmie proszę o przybycie - dobra zabawa murowana!

Zaproszenie na nie byle jakie 18-te urodziny

 • Z okazji urodzin nie byle jakich i nie byle czyich zapraszam serdecznie na wielkie święto zorganizowane specjalnie w celu uczczenia wchodzącego w dorosłość solenizanta. Przednia zabawa, na której obecność jest obowiązkowa odbędzie się ....(dzień, miesiąc) o godzinie .... w .... (miejsce).

Zaproszenie na 18-tkę - 18 kończąc wiosen

 • 18 kończąc wiosnę zapraszam z wielką radością na urodzinową imprezę zorganizowaną dnia .... o godzinie .... w .... (miejsce). Obecność jest obowiązkowa, w programie atrakcji przewidziana dobra zabawa!

Zaproszenie na 18-tkę niezwykłej osoby

 • Na zwykłą osiemnastkę niezwykłej osoby zaprosić Was pragnę serdecznie! Planowana impreza rusza o godzinie ...., dnia ...., w miejscu .... Obecność jest obowiązkowa, zwłaszcza, że szykuje się wyśmienita zabawa! Dlatego pamiętaj, ...... (godzina + data).

Zaproszenie na 18-tkę - musisz tam być!

 • Marzy Ci się dobra zabawa? Nie przegap: .... (godzina), dnia ...., miesiąca ....., roku pańskiego ...., w .... (miejsce) rozpoczyna się niesamowita, nieziemska, niebywała, niemożliwa do przegapienia impreza z okazji 18-tych urodzin ..... (imię, nazwisko)! Musisz tam być!

Zaproszenie na 18-tkę - zabawa murowana!

 • Z okazji 18-tych urodzin zapraszam serdecznie na imprezę urodzinową zorganizowaną w .... (miejsce). Planowane rozpoczęcie zabawy – godzina .... Z niecierpliwością i tęsknotą wypatruję dnia ...., ponieważ właśnie wtedy oczekuję na Ciebie, by wspólnie rozpocząć świętowanie. Wyśmienita zabawa murowana!

Zaproszenie na 18-tkę - uczcij poważny krok

 • Urodziny 18-te to niezwykłe święto. Wchodzi się w okres dorosłości, kończy się czas błogiej nieodpowiedzialności. Aby uczcić tak poważny krok, tak cudowne wejście w upragnioną dorosłość, zapraszam serdecznie na imprezę urodzinową, dnia.... o godzinie.... w..... Przewidziana dobra zabawa, żeby nie powiedzieć - najlepsza w tym roku!

Zaproszenie na 18-tkę i wspólne świętowanie

 • Z okazji niepowtarzalnych i najważniejszych 18-tych urodzin zapraszam serdecznie na wspólne świętowanie dnia...., w...., o godzinie.... Obecność obowiązkowa, a zabawa - jedyna w swoim rodzaju!

Zaproszenie na niepowtarzalną imprezę z okazji 18-tych urodzin

 • Z okazji moich osiemnastych urodzin chciałabym bardzo gorąco zachęcić do wspólnego ich uczczenia. Zapraszam serdecznie dnia...., o godzinie .... do ..... Odbędzie się tam niepowtarzalna impreza urodzinowa!

Zaproszenie na 18-tkę i wyśmienitą zabawę

 • Osiemnaste urodziny ma się tylko raz! I jako jedyne są tak ważne, przynajmniej dla mnie. Jest to więc idealny powód, żeby uczcić je wyśmienitą zabawą! Dnia... o godzinie.... w .... odbędzie się niepowtarzalna impreza! Zapraszam serdecznie do wzięcia w niej udziału!

Zaproszenie na 18-tkę - atrakcje gwarantowane

 • Z okazji 18-tki zapraszam serdecznie na imprezę, która odbędzie się dnia... o godzinie.... w ..... Niesamowite atrakcje, udana zabawa, radosne tańce i upojenie alkoholowe - te i inne atrakcje gwarantowane.

Zaproszenie na 18-tkę - będą tłumy gości

 • Osiemnastka to idealny powód, aby wspólnie się zabawić! Dlatego zapraszam serdecznie na imprezę organizowaną dnia.... w.... Przewiduję tłumy gości, taneczną muzykę, alkohol oraz niezapomniane wspomnienia! Nie może Cię zabraknąć, więc nie zastanawiaj się - przychodź!

Zaproszenie na kameralną 18-tkę

 • Z okazji moich upragnionych osiemnastych urodzin organizuję kameralną imprezę tylko dla wybranych – dlatego możesz czuć się zaszczycony moim zaproszeniem. Owa owiana tajemnicą urodzinowa zabawa odbędzie się dnia.... roku pańskiego.... Liczę na Twoje przybycie, mój/moja drogi/droga ..... (imię).

Zaproszenie na 18-tkę i huczne oblewanie

 • Najwyższy już czas! Wkrótce kończę 18 lat i moje wejście w dorosłość chcę hucznie oblać! Nie może Cię zabraknąć – szykuje się niezła impreza! Zapraszam dnia ……………………… do ……………………………. Wstęp od godziny ………….. Do zobaczenia na miejscu!

Zaproszenie na 18-tkę - ta ostatnia impreza

 • Poważne nadejść mają dla mnie dni, w dorosłość wchodzę, odpowiedzialny mam być… Ale ten jeden raz mnie nie zbawi - zabawmy się w imię moich 18 urodzin! Dnia …………….. o godzinie ………………. Rozpoczyna się osiemnastkowa impreza w ……………………………………. (adres). Zapraszam bardzo serdecznie!

Zaproszenie na 18-tkę przy dobrej muzyce

 • Moje 18 urodziny. Aby były rzeczywiście specjalne urządzam imprezę! Szykuje się wyśmienita zabawa przy dobrej muzyce! Nie może Cię zabraknąć dnia ……………………………. w ………………………… (adres). Startujemy o godzinie ……….

Zaproszenie na 18-tkę - poważny wiek!

 • Z okazji tak poważnego wieku, w jaki mam zaszczyt wejść , urządzam kameralne przyjęcie. Chciałabym bardzo móc Cię ugościć i wspólnie oblać moje 18-te urodziny. Zabawa odbędzie się dnia ……………………… o godzinie …………………… w …………………… (adres)

Zaproszenie na 18-tkę - liczba magiczna wybiła!

 • Czas najwyższy zacząć świętowanie – wybiła dla mnie liczba magiczna - 18! Zapraszam serdecznie na godzinę …………. do …………………………………. (adres). Obecność obowiązkowa, a zabawa będzie stuprocentowa!

Zaproszenie na 18-tkę - bawimy się!

 • Z okazji mojego wejścia w dorosłość chcę być ostatni raz nieodpowiedzialny i dziecinny! Dlatego bawimy się, bawimy! Dnia ……………. o godzinie………….. w ………………………………… (adres). Nie może Cię zabraknąć, bo szykuje się ostra jazda!!!

Zaproszenie na 18-tkę dla wszystkich!

 • Magiczna liczba, lat osiemnaście na karku już mam, więc mogę się bawić i szaleć bez ograniczeń! Z okazji uświęcenia tego magicznego dnia organizuję imprezę – zaproszeni są absolutnie wszyscy! Dnia ………………… o godzinie …………….. do ………….. rozpoczynamy ostrą zabawę!

Zaproszenie na 18-tkę - koniec z niewinnością!

 • Z okazji mojego ostatniego dnia niewinności i dzieciństwa organizuje imprezę, którą mam zamiar wejść w dorosłość! Startujemy dnia …………….. o godzinie …………… w …………………………. (adres). Nie może Cię zabraknąć – pamiętaj od 12 dopiero się rozkręcamy - więc szykuj się na całonocną imprezę!

Zaproszenie na 18-tkę - mała imprezka

 • Z okazji moich wspaniałych 18 urodzin organizuję małą imprezkę. Ma ona na celu uczczenie wspomnianych już urodzin – przecież 18 to poważna sprawa! Dlatego liczę, że uświęcimy ten dzień razem – o godzinie ……… otwieram bramy naszego raju – klubu przy ulicy ………………………………. Spędzimy tan najbliższą noc, a kto wie, czy i nie dzień! Zabawa będzie stuprocentowa, a Twoja obecność – jest obowiązkowa!

Zaproszenie na 18-tkę - powoli się starzeję...

 • Powoli się starzeję - teraz tylko czekać na pierwsze zmarszczki! Ale co tam – taaaaaaaaakie urodziny ma się raz w życiu, zwłaszcza te 18-te! Dlatego świętujemy - nie może Cię zabraknąć dnia …………………….. o godzinie ………… w ……………………………… Zabawa będzie wyśmienita!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (23)
/2 lata temu
Najgłupsze zaproszenia to te "ziomeczkowe,, i te jak się nie przyjdzie jest się "frajerem,, Pozdrawiam Józef Piłsudski
/5 lat temu
bardzo mi sie podobają ułożone przez urzytkowników teksty zaproszenia na 18
/6 lat temu
mi podoba się zaproszenie dla miłych gości , obecność obowiązkowa
POKAŻ KOMENTARZE (20)