POLECAMY

Zaproszenia na przyjęcie dziecięce - teksty

Oto nasze gotowe teksty zaproszeń na przyjęcie dziecięce. Wybierz coś dla siebie spośród aż 30 wzorów tekstów. Znajdziesz tu klasyczne i tradycyjne teksty zaproszeń, a także zabawne i rymowane. W zbiorze są także zaproszenia na imieniny, urodziny, kameralne imprezy dziecięce i duże przyjęcia na świeżym powietrzu. Teksty zaproszeń płyną od rodziców lub od samych milusińskich solenizantów i jubilatów.

Zaproszenia na przyjęcie dziecięce

fot. Fotolia

Zaproszenie na słodkie przyjęcie urodzinowe

 • …………….. obchodzi ….. urodziny.
  Z tej okazji serdecznie zapraszamy
  na słodkie przyjęcie urodzinowe.
  Miło nam będzie gościć ………….
  na zabawie, która odbędzie się
  o godzinie ……….. dnia ………..
  w ……………. przy ul. ……………

Zaproszenie na przyjęcie dziecięce - oficjalne

 • ……………… kończy …………. lat
  W związku tym zapraszamy na jego/jej urodziny,
  które odbędą się o godzinie ……….. dnia ………..
  w ……………. przy ul. ……………

Zaproszenie na przyjęcie dziecięce - proste i grzeczne

 • …………….. obchodzi ….. urodziny.
  Z tej okazji serdecznie zapraszamy
  na wyjątkowe przyjecie urodzinowe,
  które odbędzie o godz. ……………
  w …………. przy ul. ……………..

Zaproszenie na przyjęcie dziecięce od małego rajdowca

 • Startujemy na przyjęcie urodzinowe ……………….(imię).
  Nasz mały kierowca kończy……………. lat.
  Z tej okazji zapraszamy do wspólnej zabawy na przyjęciu,
  które odbędzie o godz. ……w ………. przy ul. ……………
  (Aby ten tekst pasował, zaproszenie powinno przedstawiać samochód.)

Zaproszenie na przyjęcie dziecięce od małego kosmonauty

 • Startujemy na przyjęcie urodzinowe ……………….(imię).
  Nasz mały kosmonauta kończy……………. lat.
  Z tej okazji zapraszamy do wspólnej zabawy na przyjęciu,
  które odbędzie o godz. ……w ………. przy ul. ……………
  (Aby ten tekst pasował, zaproszenie powinno przedstawiać rakietę lub statek kosmiczny.)

Zaproszenie na przyjęcie dziecięce - odlotowe

 • ……………….. kończy ……………. (lat)
  Z tej okazji zapraszamy na odlotowe przyjecie urodzinowe,
  które odbędzie o godz. ……w ………. przy ul. ……………

Zaproszenie na przyjęcie dziecięce - imienne

 • Drogi Krzysiu,
  Zapraszam cię na moje przyjecie urodzinowe,
  które odbędzie się w moim domu, o godzinie ……
  Ania
  Adres: ul. Młyńska 7

Zaproszenie na przyjęcie dziecięce od rodziców

 • Z okazji urodzin.... (imię solenizanta/ki) mamy zaszczyt zaprosić.... (imię, nazwisko osoby zapraszanej) na wspaniałą zabawę! Uroczystość urodzinowa odbędzie się w.... (miejsce). Zapraszamy już od godziny… Bardzo liczymy na Twoje przybycie!

Zaproszenie na przyjęcie dziecięce od rodziców 2

 • W dniu… nasz kochany/a… (imię dziecka) obchodzić będzie… urodziny! Z tej okazji chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich jego/jej znajomych wraz z rodzicami na małą uroczystość, która odbędzie się… (miejsce). Przewidujemy udaną zabawę pod czujnym okien klaunów oraz oczywiście rodziców. Prosimy o potwierdzenie swojego przybycia!

Zaproszenie na przyjęcie naszego brzdąca

 • Dnia… (data) odbędzie się impreza z okazji… urodzin naszego brzdąca, .... (imię)! Mamy zatem wspaniałą okazję, aby w gronie rodziny oraz przyjaciół uczcić tak zacną uroczystość! Zabawa odbędzie się dnia… o godzinie… Pamiętaj, … (imię dziecka) bardzo liczy na Twoje przybycie!

Zaproszenie na przyjęcie dziecięce rocznego malucha

 • Nasza kochana… (imię dziecka) kończy już roczek! Z tej okazji mamy niebywały zaszczyt zaprosić rodzinę oraz najbliższych przyjaciół na kameralną uroczystość z okazji urodzin małej panienki.
  Uczcijmy wspólnie jej pierwsze urodziny! Zapraszamy wszystkich od godziny…
  ........... (imię i nazwisko zapraszających)
  ........... (adres)

Zaproszenie na przyjęcie dziecięce - liczymy na tłumne przybycie

 • W celu uczczenia urodzin… (imię) mamy zaszczyt zaprosić… (imię i nazwisko) na organizowaną zabawę. Przyjęcie odbędzie się dnia…o godzinie… w… (nazwa miejsca). Bardzo liczymy na tłumne przybycie szanownych gości!

Zaproszenie na wyjście do centrum zabaw

 • Nasz/a kochany/a… (imię dziecka) już wkrótce skończy… lat. Z tej okazji mamy zaszczyt zaprosić na przyjęcie urodzinowe, które odbędzie się dnia… o godzinie… w… (miejsce). W programie planujemy wyjście do centrum zabawy, dlatego prosimy o założenie sportowych strojów. Do zobaczenia na miejscu!

Zaproszenie na przyjęcie dziecięce dla kolegów z klasy i z osiedla

 • Z okazji… urodzin zapraszam bardzo serdecznie kolegów i koleżanki z klasy, a także znajomych z osiedla, na przyjęcie urodzinowe. Organizowane jest ono w… (miejsce) o godzinie… Bardzo liczę na Wasze przybycie!
  Wasz/a… (imię i nazwisko).

Zobacz także: Nowe zaproszenia na przyjęcie dziecięce

Zaproszenie na przyjęcie dziecięce z atrakcjami

 • O godzinie… w dniu... odbędzie się przyjęcie urodzinowe na cześć… (imię dziecka). Zabawa zacznie w centrum rozrywki dziecięcej (lub nazwa innej placówki rozrywkowej), a potem przeniesie się do… (adres). Bardzo liczymy na Twoje przybycie!

Zaproszenie na kameralne przyjęcie dziecięce

 • Z okazji… urodzin mamy zaszczyt zaprosić… (imię, nazwisko osoby zapraszanej) na kameralne przyjęcie, które odbędzie się w dniu… o godzinie… w… (miejsce). Bardzo liczymy na Twoją obecność!

Zaproszenie na przyjęcie dziecięce i do wspólnej zabawy

 • Z okazji swoich… urodzin chciałbym/chciałabym zaprosić Cię, mój Drogi/a… (imię osoby zapraszanej) na przyjęcie! Będzie ono zorganizowane u mnie, na wszelki wypadek podaję adres – … Zapraszam od godziny… Mam nadzieję, że przyjdziesz i będziemy się razem bawić!
  Twój/Twoja…

Zaproszenie na przyjęcie dziecięce  - bardzo liczę na przybycie!

 • Dziś są moje urodziny i chciałbym/chciałabym zaprosić wszystkich moich kolegów i koleżanki na przyjęcie! Odbędzie się ono w najbliższą sobotę (… - data) w .... (miejsce) o godzinie… Bardzo liczę na Wasze przybycie!

Zaproszenie na przyjęcie dziecięce i pyszny tort

 • Drogi… (imię)
  Dnia… obchodzę swoje… urodziny. Bardzo chciałabym zaprosić Cię na przyjęcie, które odbędzie się dnia… o godzinie… w… (miejsce). Szykuje się wyśmienita zabawa, będziemy oglądać fajny
  film, bawić się w chowanego i jeść pyszny tort! Bardzo liczę, że przyjdziesz,
  Twoja…

Zaproszenie na przyjęcie dziecięce i grę w piłkę

 • Z okazji urodzin chciałabym zaprosić Cię, mój drogi… (imię osoby zapraszanej) na małe przyjęcie. Odbędzie się ono dnia… o godzinie… u mnie w mieszkaniu (…- adres). Szykuje się wyśmienita zabawa - będziemy grać w piłkę, jeść chipsy i oglądać kreskówki. Mam nadzieję, że przyjdziesz,
  Twój…

Zaproszenie na przyjęcie dziecięce w sobotę

 • Z okazji wspaniałego dnia, jakim jest sobota, …. (data) chciałabym zaprosić Cię na przyjęcie! Nie jest to byle jakie przyjęcie organizowane w byle jaką sobotę – w ten dzień kończę 6 lat i pragnę uczcić swoje święto. Mam nadzieję, że będziesz świętować razem ze mną! Impreza odbędzie się …. (adres).

Zaproszenie na przyjęcie dziecięce na świeżym powietrzu

 • Serdecznie zapraszam na kameralne przyjęcie urodzinowe, które odbędzie się dnia …. (data) o godzinie …. w ….. (miejsce). Mam nadzieję, że przyjdziesz, abyśmy mogli wspólnie uczcić moje urodziny. W programie przewidziano wiele atrakcji, między innymi zabawy na świeżym powietrzu, dlatego ubierz się na sportowo! Jeszcze raz serdecznie zapraszam i, mam nadzieję, do zobaczenia w …. (dzień tygodnia, w jaki wypada święto).

Zaproszenie na przyjęcie dziecięce - niespodziankę

 • Dnia…. odbędzie się przyjęcie - niespodzianka! Z okazji urodzin Kasi organizujemy jej niezapowiedziane przyjęcie urodzinowe i bardzo liczymy, że zaszczycisz nas swoją obecnością. Impreza odbędzie w …. (adres). Tylko pamiętaj – zachowaj tajemnicę, aby Kasia niczego się nie dowiedziała!

Zaproszenie na przyjęcie dziecięce - załóż wygodny strój!

 • Z okazji wspaniałej daty - …., urodzin Krzysia, mamy zaszczyt zaprosić Cię na przyjęcie urodzinowe, które odbędzie się dnia …. (data przyjęcia) o godzinie…. w …. (miejsce, adres). Mamy szczerą nadzieję, że przybędziesz - w planie przyjęcia przewidzieliśmy wiele atrakcji, dlatego prosimy – załóż wygodny strój! Do zobaczenia na przyjęciu!

Zaproszenie na przyjęcie dziecięce z Disneyem

 • Organizujemy przyjęcie specjalnie dla tych najmłodszych! W planie przewidzieliśmy wiele atrakcji, takich jak oglądanie filmów Disneya, zabawy na świeżym powietrzu, chipsy, tort – a także wiele innych! Liczymy, że zaszczycisz nas swoją obecnością! Przyjęcie odbędzie się dnia …. o godzinie…. w ….. Prosimy o potwierdzenie swojego przybycia!

Zaproszenie na dziecięce przyjęcie imieninowe

 • Z okazji imienin Kuby mamy zaszczyt zaprosić na przyjęcie organizowane u nas w mieszkaniu, przy ulicy …. (adres). Zapraszamy już od godziny …. Liczymy, że zaszczycisz nas swoją obecnością – Kuba będzie z pewnością szczęśliwy i bardzo wdzięczny za przybycie! W planie przewidzieliśmy wiele atrakcji, między innymi te dla małych kierowców! Do zobaczenia na miejscu!

Zaproszenie na przyjęcie pięcioletniej córeczki

 • Kasia kończy w piątek 5 latek. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Cię na przyjęcie urodzinowe, organizowane w …. (adres) o godzinie …. Mamy nadzieję, że zaszczycisz nas swoją obecnością i wspólnie z nami oraz innymi znajomymi Kasi będziemy świętować jej urodzinki! Do zobaczenia już wkrótce!

Zaproszenie na przyjęcie dziecięce - obecność obowiązkowa

 • Urodziny to wspaniała okazja do świętowania! Zatem zapraszamy serdecznie na przyjęcie organizowane ku czci naszego kochanego Krzysia, które odbędzie się dnia…., o godzinie…., w …. (adres). Do zobaczenia na miejscu i pamiętaj - obecność obowiązkowa!

Zaproszenie na małe dziecięce przyjęcie

 • Z okazji urodzin Kasi mamy niebywały zaszczyt zaprosić Cię, drogi/a …. (imię zapraszanego dziecka) na małe przyjęcie. Jeśli chcesz zabierz ze sobą siostrę lub brata - im będzie nas więcej, tym zabawa będzie weselsza! Pamiętaj, obecność obowiązkowa! Przyjęcie obędzie się dnia…., o godzinie…., w …. (adres).

Polecamy: E-kartki na przyjecie dziecięce

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (36)
/8 miesięcy temu
Szczerze to liczyłam na coś lepszego.
/rok temu
Ja swój tekst umieściłam w kreatorze zaproszeń na stronie 4create.pl - mój maluch miał swojego tygryska na zaproszeniu i piękny wierszyk przez niego wymyślony
/2 lata temu
Lepiej, posuzkam gdzieś indziej...
POKAŻ KOMENTARZE (33)