POLECAMY

Zaproszenia na chrzciny

Mamy dla Was 13 gotowych tekstów zaproszeń na chrzciny. Spośród gotowych wzorów zaproszeń na chrzest na pewno wybierzecie coś dla siebie. Znajdziecie tu zaproszenia na chrzest oficjalne i te mniej formalne. Zobaczcie koniecznie!
Zaproszenia na chrzciny

Wzór zaproszenia na chrzciny nr 1

Zaproszenie
na uroczystość przyjęcia
Sakramentu Chrztu Świętego
przez naszą córeczkę Anię
w dniu ……………………....
o godzinie ……………………
w kościele ……………………

Zobacz także: Życzenia jubileuszowe - które to gody?

Chcesz przejrzeć wszystkie teksty przykładowych zaproszeń? Nic prostszego - kliknij na numerek strony u dołu!

Wzór zaproszenia na chrzciny nr 2

Niniejszym mamy zaszczyt zaprosić
W.P. …………………………………
na uroczystość przyjęcia Chrztu Świętego
przez naszą córkę Anię, które odbędzie się
dnia ……………… o godzinie ………….
w kościele ……………

Zobacz także: Przebieg ceremonii Chrztu Świętego

Wzór zaproszenia na chrzciny nr 3

Serdecznie zapraszamy
Sz. P. ………………………
na uroczystość przyjęcia
Sakramentu Chrztu Świętego
przez naszą córeczkę Anię
w dniu ……………………....
o godzinie ……………………
w kościele ……………………

Wzór zaproszenia na chrzciny nr 4

………………………………………. (imię dziecka) wraz z Rodzicami pragnie zaprosić ………………………………………….. na ceremonię przyjęcia Sakramentu Chrztu, która odbędzie się dnia …………………………….. w kościele ………………………………. o godzinie ……… Po uroczystościach kościelnych będzie nam bardzo miło gościć Sz. P. w restauracji …………………………………….

Wzór zaproszenia na chrzciny nr 5

Niniejszym mamy przyjemność zawiadomić, że dnia ……………………… o godzinie ……… w kościele …………………………………… odbędzie się ceremonia przyjęcia Chrztu Świętego przez naszą córeczkę, …………………….. (imię dziecka). Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Sz. P. …………………………………… na tak ważne w naszym życiu wydarzenie.

Wzór zaproszenia na chrzciny nr 6

Mamy niebywały wprost zaszczyt zaprosić …………………………………………………………. Na ceremonie przyjęcia Sakramentu Chrztu Świętego przez naszego synka, …………………………. (imię dziecka). Uroczystości kościelne odbędą się dnia ……………………………. o godzinie …………. w kościele ……………………………………………… Po wyżej wspomnianych chcielibyśmy zaprosić wszystkich bardzo serdecznie do ……………………………………………..

Wzór zaproszenia na chrzciny nr 7

Serdecznie zapraszam
………………………………………………………………………….
na uroczystość przyjęcia Sakramentu Chrztu Świętego,
która odbędzie się dnia …………………………… o godzinie ………
w kościele p. w. …………………………………………………………
Po uroczystościach kościelnych będzie mi bardzo miło gościć czcigodnych gości na przyjęciu wyprawianym z tej okazji w ………………………………………………………………..

Wzór zaproszenia na chrzciny nr 8

Serdecznie zapraszamy Sz. P. na uroczystość przyjęcia Sakramentu Chrztu Świętego przez naszą córeczkę ………………………….. (imię dziecka). Uroczystość odbędzie się dnia ……………………………………….. o godzinie ………… w kościele ……………………..
Rodzice.

Wzór zaproszenia na chrzciny nr 9

……………………………………………. (imię dziecka) wraz z Rodzicami pragnie zaprosić Sz. P. …………………………………………….. na uroczystość przyjęcia Sakramentu Chrztu Świętego, która odbędzie się dnia ………………………….. o godzinie …………… w kościele p. w. ………………………………….
Po uroczystości będzie nam niezmiernie miło ugościć wszystkich obecnych w …………………………………………….. (adres).

Wzór zaproszenia na chrzciny nr 10

Dnia ………………………………. o godzinie ………… w kościele …………………………………… nasza córka, ……………………………….. (imię dziecka) przyjmie Sakrament Chrztu. Na uroczystość tę chcielibyśmy zaprosić Sz. P. ………………………………………….

Wzór zaproszenia na chrzciny nr 11

W tym szczególnym dniu mamy zaszczyt zaprosić Sz. P. ………………………………….. na uroczystość przyjęcia Sakramentu Chrztu Świętego przez …………………………… (imię dziecka), która odbędzie się dnia ……………………… o godzinie …………. w kościele …………………………………….

Wzór zaproszenia na chrzciny nr 12

Pragnąc wspólnie przeżyć uroczystość przyjęcia Sakramentu Chrztu Świętego
………………………………. (imię dziecka) wraz z Rodzicami
Pragnie zaprosić Sz. P. ……………………………………………….
Do udziału we Mszy świętej, która odbędzie się
Dnia …………………………. o godzinie …………. w kościele …………………………………………

Wzór zaproszenia na chrzciny nr 13

Serdecznie zapraszamy do wspólnego udziału we Mszy świętej, na której odbędzie się przyjęcie Sakramentu Chrztu Świętego przez naszą córeczkę, …………………………. (imię dziecka). Po uroczystościach kościelnym wielkim honorem będzie dla nas gościć Sz. P. ………………………………………………………… na przyjęciu z tej okazji, które odbędzie się w ………………………………………. (adres).

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/2 lata temu
Ania ulituj sie zapros kuzynke z osoba towarzyszaca i niech ona decyduje z jak bardzo aktualnym nazeczonym przyjdzie
/8 lat temu
Uwaga, z tekstami w zaproszeniach na chrzest trzeba być ostrożnym. Nie najważniejsze są wymyslne teksty, a sam gest zapraszających w kierunku Gości. Najładniejsze za proszenia na chrzest to te, które są schludne, skromne ale eleganckie. Ja kupiłam swojemu synkowi najtańsze i wszystkie wyrzuciłam, bo wstyd było je wręczyć. Dopiero dokupiłam na szybkości na edekoracje.pl i tam zrobili prześliczne zaproszenia, wszyscy byli zachwycenia, a ja z dumą zapraszam na tak ważną uroczystość. Pozdrawiam.
/8 lat temu
Problem stary, jak świat. "Narzeczony" chrzestnej, kuzynki, czy szwagierki... Zawsze jest ryzyko,że się rozstaną i na marne taki gość. Ale jest wielka szansa,że to będzie trwały związek i zapamiętane Wam będzie na zawsze,że nie został zaproszony...
POKAŻ KOMENTARZE (4)