POLECAMY

Jesteś początkującą mamą? Sprawdź, co ci się przyda!

Taki zestaw bardzo ułatwi karmienie niemowlaka.
Jesteś początkującą mamą? Sprawdź, co ci się przyda! fot. Materiały prasowe Phipils Avent
Zestaw startowy Philips Avent to idealny wybór dla mam, które są w trakcie kolekcjonowania wyprawki przed najważniejszym wydarzeniem rodzinnym, jakim jest przyjęcie na świat maluszka. Dla mam, które chcą zacząć odciągać pokarm i karmić swoje niemowlę w bezpieczny i prosty sposób. Zestaw zawiera wszystkie produkty potrzebne do sterylizacji, czyszczenia, odciągania pokarmu, karmienia dziecka i wystarcza na wiele miesięcy życia maluszka.

Zgromadzenie wyprawki dla początkujących rodziców często jest nie lada wyzwaniem. Co będzie potrzebne, jeśli chce się połączyć karmienie piersią i butelką, nie rezygnując z cennego mleka mamy? Z pomocą przychodzi zestaw startowy SCD293 Philips Avent. Znajdziesz w nim wszystkie produkty potrzebne do sterylizacji, odciągania pokarmu i karmienia dziecka.

Co zawiera zestaw startowy Philips Avent?

Zestaw zawiera przede wszystkim innowacyjny, komfortowy laktator z serii Natural i sterylizator 3w1, a także:
  • pokrywkę zamykającą do przechowywania pokarmu,
  • 4 butelki Natural o dwóch pojemnościach z szerokim smoczkiem przypominającym kształtem pierś,
  • szczotkę do butelki i smoczka,
  • 2 miękkie smoczki dla noworodków,
  • jednorazowe wkładki laktacyjne na dzień i noc.
Przy karmieniu maluszka mlekiem własnym, dużym ułatwieniem dla każdej mamy jest laktator. Wyjątkowa konstrukcja laktatora Natural sprawia, że nie musisz pochylać się do przodu i możesz siedzieć w komfortowej pozycji. Oznacza to, że dzięki unikalnej konstrukcji ściąganie pokarmu może być znacznie bardziej efektywne, szybkie i bezbolesne. Wygodna pozycja i odprężenie podczas odciągania pokarmu w naturalny sposób sprawiają, że mleko łatwiej wypływa.

Dostępna w zestawie startowym nakładka masująca laktatora ma nową, miękką, aksamitną fakturę, która jest ciepła w dotyku i dzięki temu wygodnie i delikatnie stymuluje wypływ pokarmu. Podczas odciągania nakładka delikatnie symuluje odruch ssania dziecka, zapewniając naturalne uwalnianie pokarmu i klinicznie sprawdzoną skuteczność. Dodatkowo w zestawie znajdują się wkładki laktacyjne na dzień i na noc.

Równie ważne jak zapewnienie dziecku mleka mamy, jest dbanie o czystość podczas karmienia dzięki sterylizacji, która ochroni dziecko przed niebezpiecznymi bakteriami do momentu nabrania odporności. Sterylizator Philips Avent działa na zasadzie sterylizacji parowej stosowanej w szpitalach. Jest ona szybka, łatwa i ekonomiczna, ponieważ w jej trakcie nie są używane żadne środki chemiczne. Jeśli pokrywka nie zostanie otwarta, zawartość będzie sterylna aż przez 24 godziny.

Sterylizator został zaprojektowany w taki sposób, aby pasował do butelek z szeroką i wąską szyjką, a także do różnych laktatorów i akcesoriów. Umożliwia to swobodę w wyborze butelek i akcesoriów, które najlepiej odpowiadają Tobie i Twojemu dziecku. Przy pełnym załadunku sterylizator może pomieścić aż 6 butelek Philips Avent o pojemności 330 ml. Dzięki regulowanej wielkości sterylizator 3w1 Philips Avent może dokładnie sterylizować różne przedmioty, zajmując przy tym minimalną ilość miejsca w kuchni.

Przydatne funkcje sterylizatora

3 funkcje zapewniają:
  • ustawienie do małych przedmiotów, np. do sterylizacji smoczków;
  • ustawienie do średnich przedmiotów, np. do sterylizacji laktatorów, talerzy dla dzieci, noży i widelców;
  • ustawienie do dużych przedmiotów, np. do sterylizacji 6 butelek dla dzieci.
Nowy zestaw startowy SCD293 zawiera produkty, które jednocześnie spełnią pierwsze potrzeby dziecka i oferują komfort dla mamy, przedłużając tym samym możliwość karmienia piersią. Także inne produkty marki Philips Avent dzięki długoletniej współpracy z lekarzami i młodymi rodzicami są inspirowane naturą i opracowane z myślą o zapewnieniu maluszkom jak najlepszego startu w życie.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
To ja jeszcze od siebie dorzucę akcesoria Kiinde, mają bardzo fajne rzeczy do przechowywania i podawania pokarmów, woreczki i butelki są na prawdę bardzo przydatne. Cały system jest prosty i bardzo wygodny.