Fajne zabawki na balkon dla dzieci od 20 zł

Wiatraczki, skakanki czy piłki urozmaicają zabawę na balkonie. Jeśli masz spory taras, możesz zakupić namiot-domek lub tipi, tor przeszkód czy nawet małą trampolinę.
Edyta Liebert / 07.06.2021 15:56

Bez wychodzenia z domu na plac zabaw możesz zapewnić kilkulatkowi zabawę na balkonie - maluch ucieszy się z maty czy bujaka, starszak - z minitrampoliny, stołu wodnego czy miniszklarni.

Zabawki na balkon dla małych i dużych dzieci

Akcesoria balkonowe i zabawki przeznaczone do zabawy na świeżym powietrzu to must-have rodzica. Balkon służy przede wszystkim tym zabawom, do których wykorzystujesz np. sztuczny śnieg DIY, piasek księżycowy czy inne masy plastyczne, które potrafią uprzykrzyć życie w domu.

Na balkonie, tarasie czy w ogrodzie masy sensoryczne sprawdzą się wyśmienicie: wystarczą jeszcze skrzynki czy stołki, plastikowe pojemniki i pudełka, wiaderka, grabki... i gotowe! Polecamy także przejrzeć propozycje zabaw na dworze dla dzieci. A jeśli szukasz zabawki na balkon dla dzieci na prezent, zobacz nasze propozycje - już od 19,99 zł. 

Pamiętaj, że dobrze jest zachęcić dzieci do prac na balkonie: wspólnego przesadzania kwiatów, mycia szyb i balustrady. Warto razem z dzieckiem zaplanować całą aranżację balkonu lub nawet stworzyć łańcuch świetlny z papilotek. Nauka dbania o rośliny to dla dzieci też zabawa!

Czytaj także: Sposoby na nudę w domuTanie zabawki dla 5-latkiZabawy orientacjno-porządkowe dla dzieci

Redakcja poleca

REKLAMA