Łańcuch świetlny DIY fot. Adobe Stock, william87

Łańcuch świetlny z papierowych papilotek stworzysz w 5 minut. Idealny na balkon lub do salonu

Wykorzystaj sznur lampek LED i papierowe kokilki, by stworzyć na balkonie aranżację w modnym stylu.
Edyta Liebert / 07.06.2021 15:34
Łańcuch świetlny DIY fot. Adobe Stock, william87

Jeśli jesteś przed zakupem mebli ogrodowych z pewnością wiesz, jak trudno podjąć decyzję o tym sezonowym zakupie. Nim zakaszesz rękawy i wybierzesz się do sklepu, przeczytaj koniecznie o 3 najczęstszych błędach w aranżacji balkonu i pomyśl o modnych i niedrogich dodatkach i meblach, którymi odświeżysz wygląd balkonu niskim kosztem: może to być huśtawka lub wiszący fotel z JYSK.

Jeśli już zaopatrzyłaś się w modne meble na balkon, a szukasz niedrogich akcesoriów, by stworzyć niebanalny klimat, to zerknij na oferty dyskontów. Przydadzą się dywaniki z trawy morskiej, miętowa donica na kwiaty DIY czy lampy solarne. Jeśli posiadasz sznurek lampek na baterie, wykorzystaj prosty patent na stworzenie unikatowej girlandy do oświetlenia balkonu lub tarasu. 

Do wykonania girlandy świetlnej potrzebujesz:

  • łańcuch LED (najlepiej na baterie),
  • papilotki (w takiej ilości, ile masz lampek),
  • mały nożyk.

Jak zrobić girlandę świetlną z papilotek

  1. Dno papilotki natnij w kształcie X.
  2. Nałóż na lampkę.
  3. Czynność powtórz do momentu, aż wszystkie papilotki nasuniesz na lampki. Gotowe! Pamiętaj, by łańcuch świetlny chronić przed wodą. 

Czytaj także: Co zrobić przed wystawieniem roślin na balkon3 piękne pomysły jak osłonić balkonIdealny na balkon lub taras - lampion z Duki jest na przecenie