Seksowny makijaż dla blondynki

W tym gorącym, imprezowym okresie, warto trochę poeksperymentować z wizerunkiem. Zobacz, jak łatwo możesz przemienić się w seksownego kociaka.
/ 16.12.2009 15:47
Na zdjęciu makijaż z pokazu: Dolce & Gabbana, jesień-zima 2009/10


Blondynka będzie ładnie wyglądała w makijażu w stylu lat 50. Oczy podkreślone wyrazistą, czarną kredką i usta w kolorze ostrej czerwieni

Po pierwsze: Zacznij od oka. Powieki pokryj sypkim pudrem – to utrwali makijaż. Następnie nałóż beżowy opalizujący cień. Później narysuj eye-linerem efektowną „jaskółkę”. Taka kreska sprawia, że spojrzenie staje się bardziej uwodzicielskie. Na końcu wytuszuj rzęsy.

Krok drugi: Po nałożeniu podkładu i zrobieniu makijażu oczu nałóż róż na kości policzkowe. Zdrowy rumieniec sprawi, że twarz nabierze świeżości, stanie się świetlista. Gdy przesadzisz z ilością kosmetyku, zbierz nadmiar różu czystym pędzlem, a potem przypudruj policzki.

Krok trzeci: Teraz czas na perfekcyjnie wymalowane usta. Czerwoną konturówką obrysuj wargi. Kredka nada im ponętny kształt i zapobiegnie rozmazywaniu się szminki poza ich granice. Następnie pomaluj usta pomadką. Ostra czerwień sprawi, że będą wyglądać niezwykle zmysłowo.