Oczy w kolorze gruszki

Moda bywa bardzo kapryśna – w tym roku chce abyśmy oczy malowały na zielono! Skąd to wiadomo? Z pokazów w wielkim świecie oczywiście.
/ 09.06.2009 08:53
Moda bywa bardzo kapryśna – w tym roku chce abyśmy oczy malowały na zielono!
Skąd to wiadomo? Z pokazów w wielkim świecie oczywiście.


U Gucciego modelki chodziły z odważnie zielonymi powiekami malowanymi kombinacją turkusu i mięty. Do tego czarny eyeliner, pogrubiająca mascara i wystylizowane wielkie loki. Werdykt? Tak powinna wyglądać bogini łowów!

Oczy w kolorze gruszki

Na innych pokazach widziano też kuszący gruszkowy cień, idealny do jasnej karnacji i często łączony z matowym brązem, zieleń z drobinkami błękitu, błyszczące odmiany ciemnego bluszczu oraz zielone oliwki, świetnie wyglądające w kompozycji smokey eyes.
A o tym, że to wcale nie jest przejściowy kaprys, świadczyć też mogą migawki z pokazów na jesień 2009. Tu inspiracją był wyraźnie las tropikalny, wyraźnie zroszony deszczem, z przebłyskami gorącego słońca, jednym słowem prawdziwa orgia złoto-zielonych powiek. Usta i policzki pozostały naturalne, w brzoskwiniowych tonach.
Polecane odcienie:
  • Max Factor: „Moody mint”
  • Yves Rocher: Velvet Mousse Shadow “Bronze Green”
  • L’Oreal: Wear Infinite Shado Duo “Soft Fern”
  • Estee Lauder: “Ice Mint”

Agata Chabierska
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/08.10.2009 12:47
A mozna wiedziec w czym jest skuteczny SuperOptic ? To lek na recepte ?
/09.06.2009 12:44
Bardzo mi sie podoba ten makijaz jednak ja narazie musze pozostac przy wodoodpornym poniewaz zakraplam oczy i do tego przyjmuje Super Optic.